Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Muszę przyznać, że coś jest w tym blackpillu. Jakiś czas temu siedziałem ze znajomymi i jedna znajoma zaczęła temat czemu kobiety z bogatą przeszłością seksualną uznaje się za gorsze. Beciaki wokół zaczęły jej przytakiwać i oburzać się, że to niesprawiedliwe oni by nigdy tak nie pomyśleli, że każda kobieta ma pełne prawo robić co chce z kim chce i nikomu nic do tego, a jak facet tego nie akceptuje to ma kompleksy i tak dalej. Aż odezwał się kumpel na oko co najmniej 190cm mając jedną z najlepszych mord jakie widziałem na żywo i zaczął bez skrępowania tłumaczyć czemu nigdy nie ożeniłby się z kobietą, która ruchała się z innymi i tylko dziewica. Zgadnijcie co te bardziej doświadczone koleżanki o nim sądzą. One uważają, że jest dla nich wyzwaniem i chciałyby zmienić jego opinie w ten sposób, że jakby dał im szanse i był z nimi w związku na pewno zmieniłby zdanie poznając je bliżej.

W trakcie tej rozmowy powiedziałem, że gdzie z takimi wymaganiami dziewczynę znajdziecie, a on że miał dużo niedoświadczonych dziewczyn i nie widzi problemu i u niego to dopiero warunek wstępny, bo potem jeszcze patrzy na szereg innych rzeczy. Pytałem się skąd wie, czy dziewczyna nie ściemnia, bo może mówić jedno, a robić drugie. Tłumaczył o początkowych różnicach przy całowaniu i jeszcze innych różnych rzeczach i że ogólnie ciężko byłoby jej na dłuższa metę wciskać kity. Ktoś spytał się go czy to nie hipokryzja, że sam nie jest prawiczkiem, a on uważa, że nie, bo dziewczyny, które były dziewicami same mówiły, że wolą, żeby nie był prawiczkiem i cieszyły się, że wygrały z poprzedniczkami skoro był aktualnie razem z nimi. Inna kumpela mu zarzuciła, że co ma zrobić dziewczyna, która uprawiała seks w związku, o którym myślała, że będzie na zawsze, ale chłopak ją rzucił. Druga dodała, że co mają robić jego własne byłe, z którymi się rozstał, bo wychodzi na to, że je skrzywdził skoro kolejny chłopak jak on już nie będzie ich chciał. Na co on wskazał beciaków i mówi, że sama widzi ilu jest kandytatów wśród których można przebierać i jak on sam woli blondynki to nie znaczy że przez niego wszystkie brunetki będą samotne, bo inni mają inne preferencje. Tak się skrzywiła, gdy na nich wskazał, że aż się zaśmiałem.

Blackpill w tej rozmowie się wylewał, bo inaczej niż blackpillem wyjaśnić się nie da, że wszyscy instynktownie zajęli swoje pozycje w hierachii. Dziewczyny, które każdego innego za mówienie tego samego by zgnoiły z chadem dyskutowały jak z profesorem. Każda uszy nastawione i słuchała w skupieniu jakby wielki autorytet się wypowiadał. Zapłaciłbym wiele prawdziwymi pieniędzmi, żeby mieć nagranie tej rozmowy i móc wrzucić na youtube, bo sytuacja wyglądała komicznie.

#blackpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #chad #przegryw #niebieskiepaski #chad #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #607b4e55919c6e000abfed26
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 162
Blackpill w tej rozmowie się wylewał, bo inaczej niż blackpillem wyjaśnić się nie da, że wszyscy instynktownie zajęli swoje pozycje w hierachii. Dziewczyny, które każdego innego za mówienie tego samego by zgnoiły z chadem dyskutowały jak z profesorem. Każda uszy nastawione i słuchała w skupieniu jakby wielki autorytet się wypowiadał. Zapłaciłbym wiele prawdziwymi pieniędzmi, żeby mieć nagranie tej rozmowy i móc wrzucić na youtube, bo sytuacja wyglądała komicznie.


@AnonimoweMirkoWyznania: Dlatego przystojni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 106
Aż odezwał się kumpel na oko co najmniej 190cm mając jedną z najlepszych mord jakie widziałem na żywo i zaczął bez skrępowania tłumaczyć czemu nigdy nie ożeniłby się z kobietą, która ruchała się z innymi i tylko dziewica


@AnonimoweMirkoWyznania: Tak, blackpill jest taki prawdziwy że spierdony muszą cały czas wymyślać bajty by znalezc poparcie swoich stulejarnych tez
@AnonimoweMirkoWyznania: W relacjach z kobietami trzeba się wznueść ponad te wszystkie pille. To są gownozałożenia pełne błędów poznawczych.

Fakf że beciaki się zaczeli burzyć że jak to tak mozna nie oznacza, że to Bp. Tylko to najzwyklejszy mechanizm, gdy chce się wyrazić akceptację by"coś" zyskać. To że akurat w tym wypadku takie coś bylo głupie z "taktycznego" punktu widzenia nie oznacza, że potwierdza gównoteorie.

To tak samo jak ktoś kto generalnie
@Faveola: Załóż fejk konto z przystojnym facetem - możesz kobietom pisac prawdę i będą cię uważały za interesującego i atrakcyjnego. Potem wstaw zdjęcie przeciętniaka - od razu uznają cię za mało inteligentnego.
W obu przypadkach będą święcie przekonane, że nie zwracają uwagi na wygląd.

Dlatego kobiety nie powinny mieć praw wyborczych. Mężczyzna umie rozróżnić "Jachira ma ładne cyce, ale pusty łeb". Kobiety przystojnego od razu uznają za mądrego.
@pinkfloyd12: załóż konto z piękną kobietą to dopiero zobaczysz co znaczy oslepnąć na czyjeś wady.

Miałem kiedyś koleżankę której nie znosiłem, tępa dzida jak naprawdę mało która. Ale z wyglądu 9/10 przynajmniej. Ogromne oczy w kształcie migdałów jak u sarny, jasne blond włosy, taka przyjazna ładna buzia, no i ta sylwetka. Do dziś ją pamiętam a to było tak dawno.

No i kiedyś zaczęła gadać takie głupoty, że aż nie mogłem