Wpis z mikrobloga

W sumie od bardzo dawna nurtuje mnie to pytanie. Kto właściwie kupuje w Vitkacu? W sensie ludzie z jakim portfelem (miesięcznym przychodem)? Przecież gdybym nawet i zarabiał 20k+ netto/miał firmę z takim zyskiem miesięcznym (to wcale nie jest tak dużo), generalnie nie kupiłbym takich japonek (pomijając, że są mega brzydkie - moja opinia). Jaki budżet miesięczny trzeba mieć, żeby tam kupować i nie czuć się jak biedak? Bo taki płaszcz za 8 czy 13 koła albo t-shirt za 3k to dla mnie kosmiczna cena. Tym bardziej, że te ubrania wyglądają tam na młodzieżowe w większości, a nie dla kogoś kto ma gruby portfel(może się mylę).
#pytanie #finanse #zarobki #warszawa #vitkac
Pobierz malyludeklego - W sumie od bardzo dawna nurtuje mnie to pytanie. Kto właściwie kupuje...
źródło: comment_16187244781mj2hxM7sHGHMHvyNc6Ck0.jpg
  • 12
@maly_ludek_lego: zależy gdzie, ale jakbyś z tych 20k odkładał co miesiąc 10k to na mieszkanie o normalnym nieklatkowym rozmiarze (70m), w rozsądnej lokalizacji w stolicy odkładałbyś jakieś 7 lat (800 k), więc to faktycznie nie tak dużo.
Co do pytania to wydaje mi się, że są dwie grupy ludzi którzy takie rzeczy kupują:
- pierwsza grupa to po prostu ludzie bogaci (czyli zarabiający minimum dwa razy więcej niż wspomniałeś)
- druga