Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
Odpowiadam z mojego doświadczenia na jedno z najczęściej zadawanych pytań na tagach #redpill #blackpill i #przegryw

"Skoro kobiety patrzą tylko na wygląd, to dlaczego znam tylu brzydkich facetów z kobietami?"

To pytanie zadała mi ostatnia tinderka gdy ryłem jej po seksie łeb blackpillem (lubię to robić xD). Zapomniała wspomnieć że te kobiety mają po 30-34 i więcej lat.

To w zasadzie wyczerpuje temat według mnie, ale dodam:
- na pewnym etapie kobieta nie patrzy tylko na wygląd bo sama ma niską wartość i to zauważa
- nie każda kobieta patrzy tylko na wygląd (bywa też że te młode i atrakcyjne nie patrzą). Ale wówczas musicie być naprawdę kimś wyjątkowym co bez wyglądu w zasadzie jest mało realne bo nie nabędziecie tego słynnego dynamizmu. Znam kilka wyjątków dosłownie.
- każdy ma wady, liczy się całokształt. Nic mnie tak nie gniecie na tagu jak wałkowanie tematu zakoli co jest KOMPLETNĄ BZDURĄ. Jedyne co jest faktycznie minusem trudnym do przeskoczenia to wzrost i otyłość. To drugie da się naprawić. Masz zakola, masz milion możliwości. Ogól łeb na zero i żyj z tym. Będzie choć widać że to twój wybór a nie żałosna walka z zaczesywaniem.
- nie ma żadnego znaczenia co piszesz do kobiety (mowa o appkach typu #tinder ) ale jeśli odpisała by ci na "elo" to na dobrze przemyślaną wiadomość niemal rozłoży nogi i ten stan już się utrzyma
- looksmaksing doprowadzi was z czasem do większej pewności siebie i obycia (a przynajmniej da taką szansę) co tak naprawdę zrobi główną robotę bo wygląd jedynie otwiera drzwi. Ale te dwa elementy połączone to zabójcze kombo.
  • 105
Dlatego historie typu "mam brzydkiego kolegę z ładną dziewczyną" to trzy opcje: a) mistyfikacja b) beciak c) ten słynny wyjątek. Który dalej jest wyjątkiem xD


@hell_awaits: ponadto czesto jest zanizana atrakcyjnosc mezczyzn i zawyzana kobiet ze jesli mamy faceta 4/10 z kobieta 3/10 to inni mowia ale farciarz facet 3/10 ma laskę 8/10.
@Pralko-suszarka:

gówno prawda, nie dajcie się zwieść, gadka to 99% sukcesu tego czy dziewczyna będzie z tobą rozmawiać czy nie, ale gdy w międzyczasie wpadnie jej chad to przestanie odpisywać.

gadka jest ważna jak dziewczyna nie jest tobą odrazu seksualnie zainteresowana ale dzieje się to

Ja jestem bez przerwy ghostowany na tinderze/snapie bez żadnego powodu, mimo że dziewczyny są zaangażowane, świetnie się dogadujemy, śmiejemy się razem etc.

Więc tak naprawdę gadka
Zdrowy "podryw" wygląda tak, że kobieta wchodzi w orbitę faceta a facet uderza. Kobieta jest czymś w rodzaju wędkarza a my rybkami które powinny zauważyć i łyknąć przynętę. Jeśli tak nie jest to masz jak wyżej czyli ghosting, związek oparty przysługach czytaj betabankomat i tak dalej.


@x134xvb: Przecież żaden przeciętny mężczyzna nie ma szans na twój zdrowy podryw przyzwoitej dziewczyny, nie przy ich wymaganiach ¯\_(ツ)_/¯.
Aha i ghosting o którym mówię
@Pralko-suszarka:

Przecież żaden przeciętny mężczyzna nie ma szans na twój zdrowy podryw przyzwoitej dziewczyny, nie przy ich wymaganiach

Dlatego to imo nie ma sensu i trzeba stąd wyjeżdżać bo zobacz co z tego, że prześpisz się z dziewczyną albo nawet będziesz z nią w związku skoro ta relacja będzie wymagała chorych pokładów atencji i energii by ją utrzymać a i tak na końcu jest duża szansa, że zostaniesz zdradzony albo rozwód.
@Pralko-suszarka: A masz kultury (latynoska/azjatycka) gdzie samo bycie białym to już duża oznaka atrakcyjności bo one lubią białych mężczyzn i czują do nich pożądanie. Dlatego masz do wyboru albo #!$%@?ć się z polkami albo wyjechać i próbować gdzie indziej gdzie nie będziesz z góry traktowany jak śmieć i gdzie "gra" jest łatwiejsza. Nie mówię, że te laski są idealne i takie cudowne, bo kobiety to kobiety, są różne, ale tam z
brzydcy zazwyczaj sa bogaci i robia za beta bankomat

B. czesto jest tak,ze dzieciata dziewczyna 7/10 po rozwodzie szuka właśnie takiego 5/10 by mieć wygodne zycie


@Maxior99: dokładnie dlatego nawet jak jesteś bogaty to powinieneś celować laski na swoim poziomie patrz elon musk który startował do jakiś modelek i jak to się skończyło. dzieci no ma ładne jeśli to jego. teraz jest z jakaś gwiazdą muzyki alternatywnej która jest na jego
teraz jest z jakaś gwiazdą muzyki alternatywnej która jest na jego poziomie i moim zdaniem ma szansę na dobrą relacje.


@x134xvb no tak bo jesli kobieta jest z jego ligi to NA PEWNO nie leci na jego pieniadze, tylko te ladne patrza na pieniadze, te brzydsze patrza na charakter i dobre serduszko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@x134xvb: a jak niby ocenic na jakim sie jest poziomie?
Wiadomo, ze lepiej omijac modelki 9-10/10 bo z tego nic nie będzie ale nie da sie ocenić na jakim sie jest realnie poziomie
A w dobie tinderow i rynku gdzie na 1 kobiete przypada 10 facetów to juz w ogole lepiej sobie odpuscic tego typu ocen
ale nie da sie ocenić na jakim sie jest realnie poziomie


@Maxior99 oczywiscie ze sie da. Sa 3 opcje

1) masz bardzo duzo ofert seksu/zwiazku od kobiet zwlaszcza mlodych i atrakcyjnych. Jestes wtedy przystojny, kobiety pozytywnie reaguja na Twoje podejscia do nich, godza sie na randki i seks, smieja sie nawet z Twoich niesmiesznycg dowcipow, chca z Toba czesto przebywac. Mozna mowic ze wtedy jestes przystojny.

2) raz na jakis czas jakas
@x134xvb: tak , mozesz zmierzyc czy jestes atrakcyjny czy nie ale nie jestes w stanie okreslic dokładnie w skali od 1 do 10
A jesli chodzi o tinder to juz w ogole zanizysz sobie samoocenę