Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
Odpowiadam z mojego doświadczenia na jedno z najczęściej zadawanych pytań na tagach #redpill #blackpill i #przegryw

"Skoro kobiety patrzą tylko na wygląd, to dlaczego znam tylu brzydkich facetów z kobietami?"

To pytanie zadała mi ostatnia tinderka gdy ryłem jej po seksie łeb blackpillem (lubię to robić xD). Zapomniała wspomnieć że te kobiety mają po 30-34 i więcej lat.

To w zasadzie wyczerpuje temat według mnie, ale dodam:
- na pewnym etapie kobieta nie patrzy tylko na wygląd bo sama ma niską wartość i to zauważa
- nie każda kobieta patrzy tylko na wygląd (bywa też że te młode i atrakcyjne nie patrzą). Ale wówczas musicie być naprawdę kimś wyjątkowym co bez wyglądu w zasadzie jest mało realne bo nie nabędziecie tego słynnego dynamizmu. Znam kilka wyjątków dosłownie.
- każdy ma wady, liczy się całokształt. Nic mnie tak nie gniecie na tagu jak wałkowanie tematu zakoli co jest KOMPLETNĄ BZDURĄ. Jedyne co jest faktycznie minusem trudnym do przeskoczenia to wzrost i otyłość. To drugie da się naprawić. Masz zakola, masz milion możliwości. Ogól łeb na zero i żyj z tym. Będzie choć widać że to twój wybór a nie żałosna walka z zaczesywaniem.
- nie ma żadnego znaczenia co piszesz do kobiety (mowa o appkach typu #tinder ) ale jeśli odpisała by ci na "elo" to na dobrze przemyślaną wiadomość niemal rozłoży nogi i ten stan już się utrzyma
- looksmaksing doprowadzi was z czasem do większej pewności siebie i obycia (a przynajmniej da taką szansę) co tak naprawdę zrobi główną robotę bo wygląd jedynie otwiera drzwi. Ale te dwa elementy połączone to zabójcze kombo.
  • 105
  • Odpowiedz
- nie ma żadnego znaczenia co piszesz do kobiety (mowa o appkach typu #tinder ) ale jeśli odpisała by ci na "elo" to na dobrze przemyślaną wiadomość niemal rozłoży nogi i ten stan już się utrzyma


@DunningKruger: przecieżw tym zdaniu sam sobie przeczysz, bo najpierw piszesz, że nie ma a potem, ze ma.
Wg mnie ma bardzo duże znaczenie, bo wielokrotnie zdarzyło mi się, ze najpierw sama do
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sqlserver: hmm nieprecyzyjnie się wyraziłem. Nie ma bo jak ma do czegoś dojść to ta pisanina jest formalnością i zaliczeniem społecznie wymaganego etapu "poznania się". Z wiadomością gdzie ktoś mnie naprawdę czymś zainteresował, wiadomo, leci samo.
  • Odpowiedz
@DunningKruger:

"Skoro kobiety patrzą tylko na wygląd, to dlaczego znam tylu brzydkich facetów z kobietami?"

Generalnie pytanie jest trochę źle zadane bo gdyby było

"Skoro kobiety patrzą tylko na wygląd, to dlaczego znam tylu brzydkich facetów z kobietami w
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@x134xvb: To dokladnie to. Właśnie ją wtedy zapytałem o konkretny przykład. I rzuciła jakieś ze na ulicy mija itp. Myślenie analityczne lvl master ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DunningKruger: po prostu, żyjemy w innych bańkach tinderowych. w mojej wszystkie znajome różowe płaczą, że nie mają już siły na przewijanie w lewo profili z brakiem choćby zdania opisu albo z gównoopisem. z kolei jak już zdarzy się match a na dzień dobry leci "hejka" albo "co tam" - od razu po zamiatane, do widzenia :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@pravvdaboli: Nie zrozumiałaś moich intencji. Ja nic do tego nie mam, wręcz dzięki temu żyje jak pączek w maśle. Rzecz w tym że nadal krążą mity, a młodzi faceci mają pokręcony obraz kobiet. Ja też miałem jakoś do 17 roku życia.

A czemu jest wałkowany to też nie rozumiem, nie ma tu chyba czego dodawać.
  • Odpowiedz