Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
Odpowiadam z mojego doświadczenia na jedno z najczęściej zadawanych pytań na tagach #redpill #blackpill i #przegryw

"Skoro kobiety patrzą tylko na wygląd, to dlaczego znam tylu brzydkich facetów z kobietami?"

To pytanie zadała mi ostatnia tinderka gdy ryłem jej po seksie łeb blackpillem (lubię to robić xD). Zapomniała wspomnieć że te kobiety mają po 30-34 i więcej lat.

To w zasadzie wyczerpuje temat według mnie, ale dodam:
- na pewnym etapie kobieta nie patrzy tylko na wygląd bo sama ma niską wartość i to zauważa
- nie każda kobieta patrzy tylko na wygląd (bywa też że te młode i atrakcyjne nie patrzą). Ale wówczas musicie być naprawdę kimś wyjątkowym co bez wyglądu w zasadzie jest mało realne bo nie nabędziecie tego słynnego dynamizmu. Znam kilka wyjątków dosłownie.
- każdy ma wady, liczy się całokształt. Nic mnie tak nie gniecie na tagu jak wałkowanie tematu zakoli co jest KOMPLETNĄ BZDURĄ. Jedyne co jest faktycznie minusem trudnym do przeskoczenia to wzrost i otyłość. To drugie da się naprawić. Masz zakola, masz milion możliwości. Ogól łeb na zero i żyj z tym. Będzie choć widać że to twój wybór a nie żałosna walka z zaczesywaniem.
- nie ma żadnego znaczenia co piszesz do kobiety (mowa o appkach typu #tinder ) ale jeśli odpisała by ci na "elo" to na dobrze przemyślaną wiadomość niemal rozłoży nogi i ten stan już się utrzyma
- looksmaksing doprowadzi was z czasem do większej pewności siebie i obycia (a przynajmniej da taką szansę) co tak naprawdę zrobi główną robotę bo wygląd jedynie otwiera drzwi. Ale te dwa elementy połączone to zabójcze kombo.
  • 105
@Maxior99: covid spowodował, że większość facetów musiała się przerzucić na tindera i to jeszcze bardziej pogłębiło kryzys na rynku matrymonialnym.

Mnie martwi to, że coraz więcej ludzi poznaje się przez tindera, to powoduje, że po prostu będzie coraz więcej inceli.

Bo sam wiesz na tinderze to masz podział chad i niechad xD
@x134xvb: no niestety pandemia byc moze przyspieszyla trend poznawania sie w sieci...
Ja miałem dluga przerwe i kilka lat temu to zupełnie inaczej wygladalo , teraz to jest jakas masakra
Mozna isc po sznur jak to ma isc dalej w te strone ¯\_(ツ)_/¯
@Maxior99: Polecam geomaxxing, ja czekam aż się sytuacja wykrystalizuje z covidem i pojeżdżę trochę po świecie. Gościu który siedział w tajlandi opowiadał, że w pl był niewidzialny a tam ma dużo łatwiej. Generalnie gościu który trochę podróżował mówił, że polki na naszym rynku są strasznie przewartościowane a polacy niedowartościowani i w to jestem wstanie uwierzyć. Trzeba stąd uciekać i zobaczyć jak jest na świecie by mieć porównanie.
@x134xvb: tak chyba tez zrobie jak juz pandemia minie... moze juz nawet na Ukrainie/Bialorusi sytuacja moze byc inna
6/10 rozwodka po 30tce z dzieckiem , z gowno-robota właściwie nawet szczerze przyznaje,ze szuka beta bankomatu bo juz sie wyszalała ma taka popularnosc ze nie nadaza wszystkim odpisywać...
To mi dalo do zrozumienia, ze tam naprawdę nawet nie ma co probowac
@Maxior99: Czaję, rynek jest aż tak zepsuty. W dodatku moim zdaniem w polsce zaistniała silna mutacja zachodniego feminizmu oraz "madki" polki (która trzyma łapę na rodzinie i finansach) co zaowocowało hienami :)

A przeciętny polak to zwykły pantofel bez godności więc sytuacja się coraz bardziej pogarsza bo faceci nie wyznaczają granic laskom.
Całkiem serio, nie obrażaj się. I nie, nie piszę do 30-latek tylko 5-10 lat młodszych a nierzadko 18-19 lat :)


@DunningKruger: czyli morda > wszystko inne.

Ja sam mam 184cm, nie mam zakoli, jestem szczupły, bez pryszczy, bez wieśniackiej mordy itd. a mimo to wciąż nie moge wydostać się z klątwy ciągłego ghostowania. Dziewczyny mają tak zawyżone wymogi że twój wygląd naprawdę musi być ponadprzeciętny byś coś znaczył na rynku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pralko-suszarka: Właśnie to miałem na myśli że nie ma znaczenia co napiszesz bo finalnie to tylko wypełnianie formalnego obowiązku kontaktu wstępnego. Ma zadziałać to pójdzie i z "elo młoda" (często tak zagaduję), nie ma zadziałać to napiszesz kreatywnie (niewątpliwie umiesz) ale będzie się to ciągnęło trochę jak chwilowa rozrywka i z czasem wejdzie ghostowanie.

Z ciekawości, pisałeś że Cie wystawiły a ja nigdy nie miałem takiej sytuacji. Duże miasto?
@DunningKruger: Sądzę ze nie ma co miec pretensji do kobiet ze lubia przystojnych, my tez nie lubimy brzydkich. To tak jakby rekruterki mialy pretensje do programistow ze wybrzydzaja i szukaja najlepszych ofert pracy. Skoro moga to czemu mmieliby tego nie robic? ¯\_(ツ)_/¯
@Pralko-suszarka: morda to jest wszystko, blackpill na wykopie forsuje się na punkcie wzrostu ale jak masz mordę zajebistą i takie 175 cm to imo będziesz więcej ruchał niż przecietniak 185.

Z reszta tak samo jest u nas, ja patrzę na mordeczkę kobiety również