Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
Odpowiadam z mojego doświadczenia na jedno z najczęściej zadawanych pytań na tagach #redpill #blackpill i #przegryw

"Skoro kobiety patrzą tylko na wygląd, to dlaczego znam tylu brzydkich facetów z kobietami?"

To pytanie zadała mi ostatnia tinderka gdy ryłem jej po seksie łeb blackpillem (lubię to robić xD). Zapomniała wspomnieć że te kobiety mają po 30-34 i więcej lat.

To w zasadzie wyczerpuje temat według mnie, ale dodam:
- na pewnym etapie kobieta nie patrzy tylko na wygląd bo sama ma niską wartość i to zauważa
- nie każda kobieta patrzy tylko na wygląd (bywa też że te młode i atrakcyjne nie patrzą). Ale wówczas musicie być naprawdę kimś wyjątkowym co bez wyglądu w zasadzie jest mało realne bo nie nabędziecie tego słynnego dynamizmu. Znam kilka wyjątków dosłownie.
- każdy ma wady, liczy się całokształt. Nic mnie tak nie gniecie na tagu jak wałkowanie tematu zakoli co jest KOMPLETNĄ BZDURĄ. Jedyne co jest faktycznie minusem trudnym do przeskoczenia to wzrost i otyłość. To drugie da się naprawić. Masz zakola, masz milion możliwości. Ogól łeb na zero i żyj z tym. Będzie choć widać że to twój wybór a nie żałosna walka z zaczesywaniem.
- nie ma żadnego znaczenia co piszesz do kobiety (mowa o appkach typu #tinder ) ale jeśli odpisała by ci na "elo" to na dobrze przemyślaną wiadomość niemal rozłoży nogi i ten stan już się utrzyma
- looksmaksing doprowadzi was z czasem do większej pewności siebie i obycia (a przynajmniej da taką szansę) co tak naprawdę zrobi główną robotę bo wygląd jedynie otwiera drzwi. Ale te dwa elementy połączone to zabójcze kombo.
  • 105
@innaNina: Kiedyś mniej więcej co tydzień usuwałem i zakładałem konto (by mieć boosta) i w tym okresie testowałem różne strategie (które powtarzałem) a były to:
- bardzo długi opis o zainteresowaniach i czego oczekuje (ale grzecznie i bez jazd w stylu lewak/prawak z lewo) i próba zagadywania na zasadzie jakiś rzeczy na zdjęciu i tak dalej. zdjęcia w różnych wariantach
- to samo ale bez opisu i teksty w stylu 'hej
@sqlserver: ale dlaczego tak piszesz, dlaczego tak zakładasz? ja #!$%@?ę, chodzi jedynie o jedno choćby zdanie, choćby dla beki, cokolwiek, co daje jakieś info o drugiej osobie, jakiś punkt zaczepienia do rozmowy, itd.
@DunningKruger: 4-6, tak naprawdę jestem na pograniczu bycia sub5 czyli incela. a śmiesznie bo kiedyś miałem nawet powodzenie, ale wymagania kobiet #!$%@?ły w kosmos ¯\_(ツ)_/¯

ja jak patrzę na swoich kolegów to życzę im w duchu by im się małżeństwa nie rozpadły bo zostaną pożarci na rynku xD bo jeśli mnie oceniają na 4-6 to moi koledzy to jakieś 2-3 niektórzy.
@sqlserver: ok, mój błąd. jasne, jak jest punkt zaczepienia w opisie, to można przeżyć to "hej". ale wciąż:
- nie kumam, na #!$%@? dawać w prawo, jak nie wiesz, czy chcesz rozmawiać? jeśli "co tam?" to jedyne, co przychodzi do głowy, to chyba równie dobrze można nie pisać niczego, niech druga strona się postara,.

to nie jest tak, że albo "hej" albo poemat noblisty i nie ma nic pomiędzy, bez jaj.
@sqlserver: ehhh mam kolegę którego dziewczyna rzuciła jak była na erasmusie (bo pewnie bolcowała się z elvaro i stwierdziła, że #!$%@?ć polaczka) i on jest wstanie takiej no nie wiem "depresji" że nawet nie chciał się wyciągnąć do klubu czy coś, powiedział mi że z jego ryjem to gówno ugra i chyba miał niestety rację.

jest mgtow/incelem i tylko obserwuje sobie patologie innych relacji xD czasami mi opowiadał o jakiś związkach
nie kumam, na #!$%@? dawać w prawo, jak nie wiesz, czy chcesz rozmawiać?


@innaNina: jakim cudem mogę wiedzieć czy chcę rozmawiać z kimś u kogo widzę jedynie zdjęcie?
Interesujący opis daje może jedna kobieta na tysiąc.
to nie jest tak, że albo "hej" albo poemat noblisty i nie ma nic pomiędzy, bez jaj.


@innaNina: jak się ma talent do pisania literatury to może i jest coś pomiędzy.
Dla kogoś kto nie ma talentu to wszystko jest na poziomie poematu.
Dla mnie liceum było znacznie trudniejsze niż doktorat z fizyki, bo w liceum kazali mi być literatem, czego nienawidzę i do czego się nie nadaję.
To samo jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@innaNina: ja Ci wyjaśnię: piszę z tyloma na raz że jak już zagaduję to mam wywalone czy odpisze na "hej". Jeśli by nie odpisała to match umrze śmiercią naturalną (rzadkość).

Klasykiem są te co maja w opisie "zaskocz mnie/bądź kreatywny" a piszą pierwsze do mnie "hej co tam" xD

Nie poświęcam energii, czasu i szacunku im na tych portalach ponad absolutne minimum niezbędne do nawiązania znajomości.
Incele sobie zaraz przyjdą zwalić konia do tego jaką mają wyższą moralność od głupiutkich, płytkich kobiet. A ich ograniczeniem nie jest moralność, tylko możliwości.


@pravvdaboli: Projekcja mocna, akurat faceci teraz są przeciętnie bardziej moralni od kobiet. Kiedyś sobie gadałem z kuzynem o tym jak teraz relacje wyglądają i on opowiadał, że na imprezach integracyjnych kobiety mu proponowały seks ale odmawiał bo jest żonaty. Ja w sumie miałem możliwości zostania kochankiem ale