Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
Odpowiadam z mojego doświadczenia na jedno z najczęściej zadawanych pytań na tagach #redpill #blackpill i #przegryw

"Skoro kobiety patrzą tylko na wygląd, to dlaczego znam tylu brzydkich facetów z kobietami?"

To pytanie zadała mi ostatnia tinderka gdy ryłem jej po seksie łeb blackpillem (lubię to robić xD). Zapomniała wspomnieć że te kobiety mają po 30-34 i więcej lat.

To w zasadzie wyczerpuje temat według mnie, ale dodam:
- na pewnym etapie kobieta nie patrzy tylko na wygląd bo sama ma niską wartość i to zauważa
- nie każda kobieta patrzy tylko na wygląd (bywa też że te młode i atrakcyjne nie patrzą). Ale wówczas musicie być naprawdę kimś wyjątkowym co bez wyglądu w zasadzie jest mało realne bo nie nabędziecie tego słynnego dynamizmu. Znam kilka wyjątków dosłownie.
- każdy ma wady, liczy się całokształt. Nic mnie tak nie gniecie na tagu jak wałkowanie tematu zakoli co jest KOMPLETNĄ BZDURĄ. Jedyne co jest faktycznie minusem trudnym do przeskoczenia to wzrost i otyłość. To drugie da się naprawić. Masz zakola, masz milion możliwości. Ogól łeb na zero i żyj z tym. Będzie choć widać że to twój wybór a nie żałosna walka z zaczesywaniem.
- nie ma żadnego znaczenia co piszesz do kobiety (mowa o appkach typu #tinder ) ale jeśli odpisała by ci na "elo" to na dobrze przemyślaną wiadomość niemal rozłoży nogi i ten stan już się utrzyma
- looksmaksing doprowadzi was z czasem do większej pewności siebie i obycia (a przynajmniej da taką szansę) co tak naprawdę zrobi główną robotę bo wygląd jedynie otwiera drzwi. Ale te dwa elementy połączone to zabójcze kombo.
  • 105
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Niestety bardzo łatwo ulec instynktom i dopamince, nadal jesteśmy trochę zwierzątkami, niezależnie od płci ()


@pravvdaboli: Zgadzam się, sam jestem modelowym przykładem. Dopamina i testosteron trzymają mnie na smyczy i robią co chcą.

To co napisałaś w pierwszej części jest głębsze niż myślisz i rozbija cały temat blackpill i sprowadza go do jednego zdania:

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i low tier samce
no ok, ewidentnie się nie dogadamy, nie wiem, co wspólnego z literaturą ma poczucie humoru czy minimum osobowości.


@innaNina: oczywiście, że nie wiesz, bo jak 99,9% kobiet głęboko gardzisz wszystkich którzy nie są literatami i swoją pogardę usprawiedliwiasz wymysłami o poczuciu humoru i osobowości, gdy jedyne czego komuś brakuje to talent literacki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jak ktoś jest sam niemoralny to projektuje to na resztę społeczeństwa i gada, że wszyscy są tacy a to gówno prawda.


@x134xvb: Tę cechę kojarzę mocno z infantylnym sposobem widzenia świata przez kobiety. Po części zamontowanym w celu łatwiejszej wspolegzystencji z dziećmi.

Jak napiszę że są naprawdę porządne kobiety, to Ty i ja o tym wiem ale też to będzie truizm. I możemy rozpocząć następnie rozprawy na temat kto ma jaką
- nie ma żadnego znaczenia co piszesz do kobiety (mowa o appkach typu #tinder ) ale jeśli odpisała by ci na "elo" to na dobrze przemyślaną wiadomość niemal rozłoży nogi i ten stan już się utrzyma


Moje doświadczenia w randkowaniu internetowym są takie że para/rozmowa na tinderze/facebook date to tylko może 10% sukcesu. Ledwo mogę się umówić na randkę. Znajomości są urywane nagle bez powodu. Nawet po przejściu na mess/whatsapp. 10/10 dała
@pravvdaboli:

Z czego twoim zdaniem miałaby wynikać większa przeciętna moralność facetów od kobiet?

Z podejścia do życia.

Jak gadam sobie z facetami to chcą coś budować, często żyją ascetycznie dość. Mają pasje ale prawdziwe a nie "podróżowanie"

Jak gadam z kobietami to chcą się bawić i dosłownie mają wszystko w dupie. Cześć nie chce mieć dzieci albo nie wiedzą i tego jest w #!$%@? dużo i mówię tu o laskach koło
@pravvdaboli: Bardzo wiele widzę związków gdzie kobieta jest zwyczajną suką, jest tak zaborcza i niemiła, że to głowa mała, goście jak dzwoni do nich żona to robią minę o ja #!$%@? xD Serio.

Czasami gadają że nie chcą mieć kolejnych dzieci ale żona chciała więc strzelili. Czasami mówią, że wolą siedzieć w pracy niz w domu bo w pracy spokój.

Tak nie powinny wyglądać związki, ale wiele polek ma też podły
Po prostu jednocześnie nie szukają do tego niestety przeciętnych nice guyów, tylko ciągnie je do "topki genetycznej" :P


@pravvdaboli: Tu dochodzimy do całego problemu. Facet chciałby mieć modelkę ale może być szczęśliwy z laska na jego albo niższym poziomie, zbudować dom, rodzinę być wierny. A kobieta przez hipergamię gdy zasmakuje chadów w fwb to robi sobie krzywdę bo jej gadzi mózg interpretuje to jako związek i już nie będzie szczęśliwa z
@x134xvb:

Projekcja mocna, akurat faceci teraz są przeciętnie bardziej moralni od kobiet.


Masz na to jakieś badania?

Bo to można odnieść do całej Twojej wypowiedzi:

Jak ktoś jest sam niemoralny to projektuje to na resztę społeczeństwa i gada, że wszyscy są tacy a to gówno prawda.
nie ma żadnego znaczenia co piszesz do kobiety (mowa o appkach typu #tinder ) ale jeśli odpisała by ci na "elo" to na dobrze przemyślaną wiadomość niemal rozłoży nogi i ten stan już się utrzyma


@DunningKruger: gówno prawda, nie dajcie się zwieść, gadka to 99% sukcesu tego czy dziewczyna będzie z tobą rozmawiać czy nie, ale gdy w międzyczasie wpadnie jej chad to przestanie odpisywać.

Sam gdy pisałem bzdury typu "hej"
Nic mnie tak nie gniecie na tagu jak wałkowanie tematu zakoli co jest KOMPLETNĄ BZDURĄ


@DunningKruger: Nie jest. Ludzie nie zwracają w teorii uwagi na zakola, ale fakt jest taki, że strasznie psują one mordę. Kiedyś trafiłem do złego barbera i typ mi wyciął zakola (których nie mam XD) i wyglądałem 5-7 lat starzej na czas jak mi włosy odrastały. Trzeba mieć bardzo dymorficzny ryj, żeby dobrze znosić łysienie.

Ale wówczas