Wpis z mikrobloga

chorobą, że aż musisz wykonać test, by w ogóle dowiedzieć się że ją masz.


@Syntax: wiadomo. Covid nie ma żadnych objawów. Specjalne medi-comando biega i testuje na ulicy przypadkowych ludzi, jeżeli mają pozytywny wynik zamykają ich w obozach koncentracyjnych (dla niepoznaki nazywanych szpitalami). Tam są zabijani.

Dobrze że są tacy ludzie jak ty, którzy uświadamiają społeczeństwo jak to wygląda.
@ThreeTree ej no nie wszyscy chorzy mają objawy, więc jest to po części prawda. Nie należy zakłamywać świata w druga stronę.

Prawidłowa odpowiedzią jest, że oprócz objawowych osób jest procent ludzi którzy przechodzą bezobjawowo.
@ThreeTree: Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale przez napędzoną medialnie panikę, ludzie sami chodzą po szpitalach, na testy i na "szczepienia". Nie musi za nimi chodzić comando, ponieważ to rozgrywa się w sferze psychologii, manipulacji w sferze społecznej. Również ludzie pozbawieni informacji i głębszych refleksji, stanowią to comando w różnych sferach, nawet tu w internecie. Wielkie koncerny typu google, to też jest swego rodzaju comando, które na każdym
Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale przez napędzoną medialnie panikę, ludzie sami chodzą po szpitalach, na testy


@Syntax: tak i codziennie robią płatny test, bo darmowy jest tylko dla osób które mają objawy, które jak twierdzisz nie istnieją.

Takie podsumowanie:


@Syntax: co ma w sumie ten filmik pokazać? Zdziwiło mnie że ratownicy w Warszawie zarabiają takie małe pieniądze. 40 zł/h na kontrakcie to przy 160h (średnio tyle