Wpis z mikrobloga

Cześć. Mam nadzieje, że nie zapomnieliście mojej porady.

Powiem wam, przegrywy jak wygląda normalne życie. Starasz się być ogarnięt jak możesz. Przyswajasz dużo informacji o świecie, ćwiczysz jeżeli to lubisz, dbasz o ciuchy, chodzisz do fryzjera, rozmawiasz ludźmi, wychodzisz na wydarzenia, zarabiasz szmal tyle ile potrafisz.

Ludzie generalnie są mili, starasz się ogarniać laski, koleżanki poznają Cie ze swoimi koleżankami. Nikt nie robi z siebie księżniczek. To jakaś mania prześladowcza którą posiadacie, że kobiety chcą was zniszczyć. Laski chcą być tak samo szczęsliwe jak wy i tak samo mieć fajnego faceta jak wy laske. Rozmowy sprawiają przyjemność. Czasem się kłócicie. Czasem ktoś kogoś zdradzi. Czasem się #!$%@? a czasem ktoś łamie Ci serce. Ale nie dorabiasz do tego ideologi. Tylko normalnie robisz swoje.

Jesteście gorsi od fanów płaskiej ziemi #tinder #tfwnogf #przegryw #zwiazki
  • 23
@Kayleigh: Hm, to po kolei ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przyswajam dużo informacji o świecie, studiuję dziennikarstwo. Nie ćwiczę, ale się trochę ruszam. Dbam o ciuchy. Chodzę regularnie do fryzjera. Rozmawiam z ludźmi. Chodzę na niektóre wydarzenia. Staram się zarabiać tyle ile potrafię. Nadal jestem przegrywem, co robię źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)?