Wpis z mikrobloga

Cześć. Mam nadzieje, że nie zapomnieliście mojej porady.

Powiem wam, przegrywy jak wygląda normalne życie. Starasz się być ogarnięt jak możesz. Przyswajasz dużo informacji o świecie, ćwiczysz jeżeli to lubisz, dbasz o ciuchy, chodzisz do fryzjera, rozmawiasz ludźmi, wychodzisz na wydarzenia, zarabiasz szmal tyle ile potrafisz.

Ludzie generalnie są mili, starasz się ogarniać laski, koleżanki poznają Cie ze swoimi koleżankami. Nikt nie robi z siebie księżniczek. To jakaś mania prześladowcza którą posiadacie, że kobiety chcą was zniszczyć. Laski chcą być tak samo szczęsliwe jak wy i tak samo mieć fajnego faceta jak wy laske. Rozmowy sprawiają przyjemność. Czasem się kłócicie. Czasem ktoś kogoś zdradzi. Czasem się #!$%@? a czasem ktoś łamie Ci serce. Ale nie dorabiasz do tego ideologi. Tylko normalnie robisz swoje.

Jesteście gorsi od fanów płaskiej ziemi #tinder #tfwnogf #przegryw #zwiazki
  • 23
Ludzie generalnie są mili


@Kayleigh: gdyby to była prawda to nie istniałaby demokracja. gdyby byli mili nie byłoby mowy o niszczeniu życia niewinnym ludziom przy aprobacie większości. już samo to kompletnie wyklucza to bredzenie że "generalnie ludzie są mili". to że ktoś uśmiechając się wsadzi ci sztylet w serce to nie znaczy że jest miły. ludzie okłamują samych siebie. wmawiają sobie i innym że ludzie generalnie są mili. ludzie to potwory.
@Kayleigh: Pi****enie o tym, że ludzie są mili jest największym idiotyzmem bluepilla. Już prędzej uwierzę w manleta 162cm z zakolami wyrywającym co tydzień nową modelkę niż w brednie o ''miłych'' ludziach. Najlepiej o tym świadczą liczne świadectwa ludzi, którzy dobrze zarabiali, mieli doskonały status społeczny, dzięki czemu mieli wielu ''przyjaciół'', a gdy np. teraz w związku z pandemią stali się biedakami, to wszyscy cudowni ''przyjaciele'' dali kopa w dupę i rozpłynęli
@Miler111111: @Smiecharz: Oczywiście, że nie są. Wiele osób nie jest bo jest przytłoczona codziennością i problemami. Ja się im nie dziwie. Bo sam jestem niejednokrotnie. A przez to potrafię się zachować jak dzban. Pomimo, że wiele osób chciałoby pewnie mieć moje życie.

Jednak z perspektywy tych 3 lat nadal utrzymuje, że bycie życzliwym długoterminowo popłaca. To nie oznacza bycia frajerem i dać sobie wchodzić na głowę. Szybko trzeba eliminować #!$%@?