Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@DonWieprzu: Kto nam zabrał ambicje i marzenia. Za dzieciaka tak bardzo chciałam umieć czytać, że ciągle pytałam mamę co i gdzie jest napisane aż nauczyłam się czytać ze zrozumieniem dosyć szybko i czytałam bardzo dużo różnych książek. Nawet panie z biblioteki mówiły, żebym czytała je a nie tylko oglądam obrazki i następnego dnia książkę oddaje więc im opowiadałam o czym były i wybierały mi później coraz to fajniejsze i ciekawsze. Zarywałam
@DonWieprzu: to ja. Kurcze, za dzieciaka pochłaniałem książki hurtowo i czytałem godzinami. Z szkolnej biblioteki wypożyczyłem chyba wszystko co się dało. Czytanie i odkrywanie nowych światów rozpalało umysł młodego człowieka. Od tego czytania mózg pracował na bardzo wysokich obrotach. A teraz? Jedna, góra dwie książki miesięcznie. I czuć że mózgownica nie pracuje jak dawniej. Do teraz zastanawiam się gdzie się podział tamten chłopak jakim niegdyś byłem (,)
@Roonil też tak raz zrobiłem i moje życie było lepsze, ale oczywiście nie wytrzymałem i po 2 miesiącach zainstalowałem ten szłam na nowo. Ktoś powie że i tu się czyta i zdobywa informacje, problem jest tylko taki że tu zdobywa się głównie wiedzę gównianą