Wpis z mikrobloga

Co do Snaxa, to ciekawi mnie to, że od roku czasu odkąd gra w Polskich organizacjach, to żaden skład z nim nie dał rady osiągnąć żadnego sukcesu międzynarodowego mimo iż to on miał najwięcej do powiedzenia przy budowaniu tych składów.

Niby kilku jego ziomków co grali z nim w drużynie mówią wszędzie, że snax jest top1 iglem w Polsce, a mimo to on nie chce prowadzić, tylko gra AWP, bo liczby muszą się zgadzać i Pan pro gracz nie może mieć ratingu 1.00, bo będzie czuł się niekomfortowo. Może po prostu jest tak, że Snax ma za duży autorytet na Polską scenę i zamiast tworzyć jak najlepsze składy pod względem nicków i ról, to tworzy je pod siebie i swoich ziomków, jak innocent, mynio, czy wcześniej chociażby vegi?

#csgo
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Motrixox: widać chyba po anonymo, neo nawet mówił, że to dream team na tą szufle co była no i tak grają trochę a chyba kompletnie nic jeszcze nie osiągnęli
@Motrixox: jeszcze żeby robił im tą grę. Zobacz sobie co grali z Sinners i starszy Oskar co robił awp, cały czas agresja, mądre peeki, ciągnął zespół. A na moje jemu się nie chce, maja cały czas stała pensje, sposnorzy, jakieś scam strony, Twitch i po co oni mają się starac, a teraz złego słowa nie możesz napisać, bo będą się usprawiedliwiac hejtem dzieci z twitcha.
@embapi: Otóż to. Z AWP, to Snax jest co najwyżej dobry na polskie standardy, ale i tak znajdzie się kilku snajperów o wiele lepszych od niego. Gdyby chciał jak najlepiej dla drużyny, to pewnie po prostu został by tym iglem, ale na ten moment dla mnie wygląda to tak, że on woli robić w miarę dobre staty na snajperce, byle utrzymać miejsce w drużynie i dalej dostawać pensję.
@Motrixox jesli gracz nie chce prowadzic to nie da sie go zmusić do tego, według mnie w anonymo brakuje typowego supporta ktory uwolnił by kylara i keia bo są cieniami samych siebie z avez, może to wydać się kontrowersyjne ale posadził bym na ławce w pierwszej kolejności innocenta a znalazł gracza bardziej zadaniowego.