Wpis z mikrobloga

@Kosmiczny_pies_Kazak: długo myślałem na tym tematem i ze złości na ludzi przeszedłem w smutek.

Bo z jednej strony beka, że ktoś robi z siebie debila za 500 zł a z drugiej strony to smutne, że ludziom tak brakuje hajsu, że za 500 zł robią z siebie debila. Niby efekt ten sam, ale wydźwięk smutniejszy.
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak: dokładnie. Ludzie gineli w powstaniach, Drzymała walczył o polskosc, powstańcy latali po kanałach. Przyszedł pan PiS skłócił wszystko i wszystkich #!$%@?ł polskosc i... Jest w pytę bo dziadziusion się żyje lepiej jiz za pelo
  • Odpowiedz
@AdamMechanik: tylko jyz rośnie pokolenie samotna madka, bombelek+. To pokolenie co już sra pod siebie i powoli go jie stać na dobrobyt który zafundował PiS. Morawiecki to jest czempion i to jego polska w ruinie jak był doradca Tuska do 2012 chyba. Jaki to zakłamany #!$%@? to głową mala
  • Odpowiedz
komuna była ustrojem, który kastrował ludzi z myślenia, zresztą w podobny sposób jak pis teraz.


@Kosmiczny_pies_Kazak: tylko komuna robiła to alkoholem, a pis pieniędzmi na alkohol żebyś jeszcze mógł sobie wybrać. To komuna udoskonalona, ver 2.0
  • Odpowiedz
@marcin-bialas111111111111111: Edit: U siebie w pracy oficjalnie już jestem uważany za #!$%@?ętego bo kiedyś próbowałem im wytłumaczyć, że w podniesieniu minimalnej nie chodzi o ich dobro tylko większy wpływ do kasy państwa, dawno się już nie odzywam niestety jestem trochę za głupi na lepszą prace i tak tkwię w tym gównie ehh
  • Odpowiedz
  • 3
@Kosmiczny_pies_Kazak: porpacie pisu wsród osób starszych uświadamia mnie, że oni nie walczyli z komuna w imię wolności tylko w imię żarcia i kasy. taka prawda


@Pituch Walczyli z komuna bo nie oni rządzili a rządzić chcieli, po katolsku jak przystało na prawdziwego polaka. Dużo takich prawicowych byłych opozycjonistow jest.
  • Odpowiedz
  • 14
@Zielony_Pio w sumie ciekawe że tyle się mówi o transformacji po PRL, a nikt właściwie nie mówi jak komuna gladziutko weszła w polskie społeczeństwo. I jak szybko ludzie się do niej dostosowali.

I nie chodzi tu tylko o sfałszowane wybory, bo rząd można sobie ustawić, najlepsze że społeczeństwo się szybko przystosowalo do nowej rzeczywistości, to samo społeczeństwo które 25 lat wcześniej śpiewało szable w dłoń, bolszewika goń! Potem wszystkie protesty lat
  • Odpowiedz
problemem nie jest rozdawnictwo, tylko komu te rozdawnictwo zapewnia władzę


@jPaolo2: o #!$%@?, grubo XD

Jakoś mnie nie dziwi, że koniec końców główną różnicą między najgorszymi w historii III RP, niszczącymi Polskę rządami PIS, a najsilniejszym gronem opozycji jest nie jakaś znacząco odmienna wizja państwa organizacji państwa, tylko że na stolcu siedzą nie ci, co powinni XD
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak w 2015 roku prawie nikt nie wierzył w 500+. Tradycją wtedy było, że obietnice przedwyborcze są po to aby ich nie dotrzymywać. Bardzo dużo osób wtedy kierowanych różną propagandą w stylu Duda jest wykształcony i zna języki obce a Komor to debil co wchodzi na krzesła, a także niestety buractwem niektórych osób z PO. Przypominam, że wtedy premierem była Kopacz która też nie należała do nie wiadomo jakich myślicieli.

PO
  • Odpowiedz