Wpis z mikrobloga

@Kosmiczny_pies_Kazak: no #!$%@? rzeczywiście, emeryt, który przeżył biedę komuny, będzie walczył za jakieś ideały kiedy ma okazję dostać ekstra pensję w roku i sobie pożyć przez spadnięciem z rowerka jeśli tylko zagłosuje na pis

KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ XD
a usługi w szpitalach były tak samo #!$%@? za po jak i za pisu, więc się zeruje
wykop peel- elita internetu, my nie damy sobie w kaszę dmuchać
  • Odpowiedz
@meh123: manipulacja. To, że kraje zachodnie stać na takie programy nie znaczy że stać na nie Polskę, zwłaszcza że za cenę owych 500 złotych Polacy godzą się na rozp...lanie własnego państwa. W innych krajach też rząd reaguje histerią na jakąkolwiek opozycje i konsekwentnie dąży do zniszczenia niezależności sądownictwa, sądownictwa konstytucyjnego, niezależnych mediów itd.?
  • Odpowiedz
@jPaolo2: jeżeli uważasz, że wszystko co się dzieje w kraju jest tylko i wyłącznie skutkiem 500+ to jesteś takim samym debilem jak ci, którzy właśnie głosowali ze względu na ten dodatek
  • Odpowiedz
@Niedoszly_Doomer: kodowcy xD. Wiesz, że z kodowców też się śmiałem, z tego co mówili, a teraz jak wszystko się sprawdza to pozostaje mi tylko przeprosić każdego kto popierał kod. Nazwanie mnie kodowcem traktuje jako komplement.

czemu kodowcy was tak boli ze mi i milionom polakom zyje sie teraz lepiej i na normalnym poziomie?


Jak rozumiem przyznajesz, że nie jesteś w stanie ogarnąć swojego życia na tyle by na siebie zarobić i pieniądze podatników to jedyne co zapewnia ci "lepsze życie"? Lepsze życie, o ile sam byś na nie zarobił, w ogóle mnie nie boli. Boli mnie to, że żyjesz na normalnym poziomie kosztem normalnego życia milionów innych Polaków oraz przyszłych
  • Odpowiedz
To, że kraje zachodnie stać na takie programy nie znaczy że stać na nie Polskę,


@Kosmiczny_pies_Kazak: kraje biedniejsze od p0lski zadłużały się na większe kwoty
problemem nie jest rozdawnictwo, tylko komu te rozdawnictwo zapewnia władzę
bo już widać, że fanatycy karakana coś piszczą "a bo w innych krajach też dajom"
  • Odpowiedz