Wpis z mikrobloga

@jPaolo2: Widzę, że każdy kto nie zgadza się z tym co piszesz jest "fanatykiem karakana" xD ja po prostu uważam, że programy socjalne to norma w cywilizowanych krajach europejskich.
Dodatkowo, proszę nie powoływać się w żadnej dyskusji na tą tabelę zgonów, bo co by było gdyby panowała inna władza, to tylko gdybanie, które do niczego nie prowadzi.
Uważam, że nie można tego nazwać argumentem. Ty powiesz, że za innej władzy
  • Odpowiedz
Uważam, że nie można tego nazwać argumentem.


@meh123: komentarz niedoszłego_dupoliza na który odpowiedziałem pełen argumentów tez nie był. zobaczyłem okazję, by wyśmiać propisowski wysryw jednym obrazkiem, to ją wykorzystałem

ja po prostu uważam, że programy socjalne to norma w cywilizowanych krajach europejskich.


dobrze, odszczekuję zatem nazwanie cię ***owcem
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak:

Polacy mają długą tradycję oddawania wolności za psi #!$%@? xD. Ja bym na komunę tego nie zwalał bo to nie pierwszy raz.


@KochanekAdmina: Dokładnie to xD Kiełbasa wyborcza tu się sprawdzała już za rozbicia dzielnicowego 700 lat temu.
Aktualna sytuacja Polski to ciąg zdarzeń mający swój początek setki lat temu. Można to nawet uprościć do czasów kiedy machaliśmy szabelką na lewo i prawo w XVII wieku żeby
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak: Niby tak ale staram się zrozumieć że są w tym kraju osoby które zarabiają o zgrozo 3000 na rękę i dla nich takie 500+ to spora część zarobków. I zapewniam was ci biedacy nie myślą o konstytucji tylko jak przeżyć do końca miesiąca.Znacie kogoś takiego ?
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak: Po pierwsze, to nikt się za 500zł nie sprzedał, bo nikt w te obietnice nie wierzył. Nie pamiętasz bądź nie chcesz pamiętać, ale wszyscy byli zmęczeni już rządami PO, tak jak teraz są zmęczeni rządami PiS. Druga sprawa, to dramatyzujesz w tak trywialny sposób, że odbiera ci to jakąkolwiek wiarygodność. Za dwa lata wygra inna opcja i każdego dnia będziesz musiał przekonywać samego siebie jak to bardzo bardzo jest
  • Odpowiedz
@kryptonim_putas: podsumowanie tego co zrobił pis z ustrojem, a czego nie zrobił nikt przed nimi:
-zawłaszczenie KRS stojącej na straży niezawisłości sądownictwa i mającej wpływ na wybór sędziów (nasza KRS nie jest obecnie uznawana w strukturach europejskich, zresztą Pis nawet własnych przepisów nie potrafi przestrzegać i całe prezydium tej KRS z uwagi na wybór Nowackiego jest nieważne)
-zawłaszczenie SN który zatwierdza ważność wyborów - wybrana z naruszeniem prawa w upolitycznionym trybie Izba Dyscyplinarna będąca kagańcem na sędziów i pełnomocników
-przejęcie Trybunału, czego skutkiem jest zostanie przez ten organ 3 izbą parlamentu vide uchylenie przesłanki do aborcji czy skasowanie obecnego Rzecznika
-plany "repolonizacji" mediów vide kupno Polska Press przez Orlen, co ma nałożyć kaganiec niezależnym mediom
-obrzydliwa propaganda
  • Odpowiedz
@Pituch: Jakich starszych? Pis znów wygra bezapelacyjnie nawet nie ma co się łudzić, w moim zakładzie pracy większość młodych ludzi będzie głosować na pis, mają nowe hasło i chodzą zadowoleni bo pis zabierze tym #!$%@? bogatym i jak już to zrobi to na pewno da im. Więc już jest po zawodach, ostatnią szansę mieliśmy teraz na wyborach prezydenckich i przegraliśmy, głupich jest więcej jak normalnych
  • Odpowiedz