Wpis z mikrobloga

@Chuseok: No i tak będzie w całej Europie. Merkelowa już daje do zrozumienia swoim rodakom, że obostrzenia 'co najmniej do połowy czerwca" - czytaj "nie mamy planów otwarcia". Liczę na krwawe rewolucje na ulicach w których chętnie wezmę udział bo w sumie co zostało, patrzyć się w ścianę i wegetowanie?

@szyryfyry1: Przemiana systemu trwa dłużej niż rok. W przyszłym roku CBDC, wakacje, przyjemności jak siłownie, restauracje tylko dla elit.
Takie przypomnienie dla modlących się do Pfizerów i innych Niedzielskich:

W tym roku nie będzie wakacji, zamknięcie hoteli i restauracji będzie przedłużone do końca roku. Nie łudźcie się.


@wladyslaw-krakowski: ja tam mam już rezerwację na długi weekend na wyjazd z ekipą więc mogą mnie cmoknąć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie chce tego plusowac, bo ja do tej "elity" się nie będę zaliczal jakbyś miał rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@szyryfyry1: ja plusuję by się wybiło w gorące. Chcę widzieć jak szury pokroju wieprza się odpalają. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Krupier: " W przyszłym roku CBDC, wakacje, przyjemności jak siłownie, restauracje tylko dla elit." - > o to zdanie mi chodziło, dlatego tej wypowiedzi nie chciałem plusowac, jakby miał rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)