Wpis z mikrobloga

@ArekJ: @KondominiumKatoSocjalistyczne: jeszcze trzeba doliczyć prace dietetyka. Poza tym żeby zrobić samemu trzeba wiedzieć ile żeby zmieścić się w kaloriach. Do tego koszt mycia , sprzątania i wywozu śmieci.
Nie każdy umie posługiwać się nożem więc można się pokaleczyć się więc jeszcze cena plastrów, bandaża.
Oczywiście zostanie dużo resztek bo pół ogórką zostanie niezjedzone, pół pomidora itd. Nie każdy lubi zmywać. Można ubrudzić sobie ubrania więc to dodatkowo pranie i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KondominiumKatoSocjalistyczne: #!$%@? ta dieta, bo nic wartościowego w niej nie ma prócz kawałeczków fety i kawałka mięsa. Do tego 1200 kalorii xd twoja matka ma 140 cm wzrostu i waży 30 kg? Masakra.

Ja go rozumiem, że powinien zrezygnować z tego kateringu. Chodzi też o to jaki jest stosunek jakości do ceny. Ile sami byście za to zapłacili? Nie chodzi o biznes ale za jakość, bo was powinno gówno obchodzić ile
@KondominiumKatoSocjalistyczne: A gdzie:
- zaoszczędzony Twój/zużyty czyjś czas
- czyjś czas, który wiąże się z kosztami rekrutacji, papierologii, pensji etc.
- a takich osób i ich czasu jest więcej niż tylko kucharz, bo w firmie jest też
- marketing/reklama, księgowość i wszystko, co składa się na to, żeby marka istniała, działała legalnie, miała klientów etc.
- zus, podatki
- dostawa, czyli utrzymanie środka transportu, paliwo, ludzie, planowanie tras etc. Jak z
Cena ponad 60pln dziennie, realnie koszt zrobienia tego wyliczyłem na ok 12pln i 6min czasu nie licząc obiadu, chociaż może być taniej, bo kupują produkty hurtowo.


@KondominiumKatoSocjalistyczne: ... taa, tylko największym problemem, przynajmniej dla mnie, to były przepisy, żeby była jakaś różnorodność a nie #!$%@?&ć ciągle kaszę z burakiem ¯\_(ツ)_/¯
@KondominiumKatoSocjalistyczne: plus cateringu/jedzenia na mieście jest taki, że posiłki są codziennie różnorodne. Np. gdyby mama kupiła 1-2kg ziemniaków, to codziennie do obiadu jadłaby ziemniaki jako dodatek do drugiego dania. Wierz mi lub nie, ale robienie różnorodnych posiłków codziennie jest męczące, pracochłonne i drogie dla jednej osoby.