Wpis z mikrobloga

Media ciągle trąbią, że kraje południa najgłośniej przepychają pomysł paszportu szczepiennego, żeby uratować sezon turystyczny. Przecież taki paszport to segregacja i uszczuplenie puli potencjalnych turystów. Gdzie tu logika tych krajów i mediów?
#koronawirus #szczepienia #media
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wladyslaw-krakowski: Ale właściwie do Serbii to dlaczego nie? Ja byłem we wrześniu 2020 i było naprawdę zajebiście. Głównym powodem był właśnie brak ograniczeń i generalnie "normalne" podejście do covida. Jedyne co to nasz z-----y kraj zakazał lotów i musiałem lecieć przez Frankfurt

Edit: tak na marginesie to poza Serbią zastanawiałem się nad Albanią i właśnie Tanzanią z tych samych powodów
  • Odpowiedz
@wladyslaw-krakowski: Tego to już niestety nie wiem. Obiło mi się o uszy że na zimę zaczęli wprowadzać jakieś ograniczenia, ale nie śledziłem tematu więc się nie wypowiem.

Ja jestem osobą lubiącą road tripy i jeśli chodzi o taki rodzaj urlopu to było bardzo różnorodnie. Kilka miejsc na szybko które mi się podobały: jazda drogą wzdłuż Dunaju(naprawdę malownicza i pare fajnych punktów widokowych) + rejs do Tabuli Traiana i Golubac fortress,
  • Odpowiedz