Wpis z mikrobloga

Jaka jest choroba której nie widać na zewnątrz a która może być dobrą wymówką do nie picia alkoholu?
Mam dość tłumaczenia się na imprezach i innych okazjach dlaczego nie pije a potem słuchania przez następne godziny żebym jednak spróbował xd Jeszcze te argumenty że z kim a z kim ale z NIMI się nie napije xd
Chce teraz ciąć temat że lekarz mi zabronił bo mam chorobę xyz i spi#$&alaj #zdrowie #pytanie
  • 129
@Almaak: Zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa - ZZSK
Akurat na to choruje. Dla innych wyglądam jak w 100% zdrowy człowiek, a w rzeczywistości czasami nie mam siły wstać z łóżka.
Jak rzucisz takim skrótem i nazwą, uwierz że każdy się odczepi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Almaak: niealkoholowa choroba stłuszczeniowa wątroby xD, powiedz ze masz stłuszczoną wątrobe i nie możesz pić,
ewentualnie zespół gilberta, nie możesz pić bo jak sie napijesz to dostaniesz żółtaczki
@Almaak ja bym wymyślał absurdalne choroby i sprzedawał je z poważną miną.

Choruję na zespół NSDAP, to rzadki syndrom, zwykle leki tłumią objawy, ale po mieszance z alkoholem mam tiki i mimowolnie zaczynam unosić prawą rękę i robię się agresywny. Ostatnio jak popiłem to pół bloku żałowało i do dzisiaj mi sąsiedzi wypominają, że im próbowałem tunel przez środek pokoju zabudować, bo chciałem mieć dostęp do swojej komórki lokatorskiej. No bez kitu
@Almaak: można mieć alergie na alko. Ja mam. Po wypiciu nawet niewielkiej ilości zaraz zaczyna mi lecieć z nosa. Mam kilka dni taki katar że się odechciewa
@Almaak: Kilka razy słyszałem "#!$%@? mi po wódzie" i nikt nikogo nie namawiał drugi raz.
Mam jeszcze kolegę co nie pije bo zniszczył sobie wątrobę lekami na trądzik.
@Almaak "Będę wtedy wychodził na alkoholika degenerata z przeszłością" - ale z tego co piszesz to będzie pasowało do towarzystwa które nie rozumie że można nie pić...
@Almaak: Powiedz im że jesteś alkoholikiem i, że jak teraz wypijesz, to się na tym nie skończy. I, że naprawdę nie chcesz umrzeć przed czterdziestką jako bezdomny, zasrany, bezzębny żul z dworca. Powinno pomóc. Chyba, że mówisz to alkoholikom. Wtedy nie dyskutuj, nie tłumacz, wyjdź stamtąd, zamknij za sobą drzwi.
@Almaak: dostałeś leki przeciwbólowy OxyContin lub DHC Continus i z tego powodu nie możesz, albo jakieś psychotropy takie jak Lafactin. Ostatnio spróbowałeś się napić i odleciałeś więc wolisz tego nie powtarzać. Gotowe.