Wpis z mikrobloga

@josedra52: Witame w realnym żyćku, w którym jest taka prawda prawdziwa:

Życzenia na bejsbuku są #!$%@? warte i ludzie piszą je tylko dlatego że im wyskoczyło powiadomienie. Zrobienie wpłaty to większy wysiłek niż napisać komentarz "Najlepszego!" czy "sto lat"

Dawno temu jak nie było limitu edycji danych kolega ustawiał sobie urodziny co miesiąc i normictwo składało mu życzenia co miesiąc, praktycznie nikt się nie połapał
@Dymass: czy ta organizacja działa na terenie Polski? W pompie mam jak ktoś chce, żeby w jego imieniu zbierać na cel na drugim końcu świata, w momencie kiedy na naszym podwórku też jest lipa.

Wiem, że FB nie ma za dużo lokalnych instytucji w tym programie (albo tak mi się wydaje) bo za każdym razem jak mi się zbiórki wyświetlają, to widzę jakieś głodne pieski z USA.
@josedra52 ja raz wpłaciłem nowej znajomej na zbiórkę na zwierzęta, byłem jedyną osobą która to zrobiła. Niedługo później były moje urodziny i wtedy ja zrobiłem taką samą zbiórkę. Nawet ona nie wpłaciła... Dobrze, że chociaż Facebook te 5 zł daje od siebie. Lepszy niż ci wszyscy fałszywi koledzy.
@Twinkle: No już nie ściemniaj, wszyscy wiemy, że największe kwoty na organizacje charytatywne wpłacają albo celebryci albo duże firmy, które później promują się na tym jacy są dobroczynni, myślisz, że nikt tego nie wie?