Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, jestem kobietą, gdy byłam młodsza interesowałam się gimnastyką, próbowałam ćwiczyć szpagaty, salta i takie tam, trochę mi nawet wychodziło, umiałam też się podciągać na drążku (całkiem sporo razy!!), ale teraz już nic z tego nie umiem, a tez trochę przytyłam (6 kilogramów bym chciała zrzucić, by mieć wagę z czasów młodości).

Obok mnie jest park do street-workout (mieszkam we Francji), no i tam zawsze ćwiczy ktoś, w południe w weekend jest nawet kilka osób, sami faceci, bez koszulek, ogólnie nie takie moje towarzystwo.

Chciałabym wrócić do tamtych czasów i ćwiczyć podciąganie, wymyk, odmyk (to takie coś, że się kręci na drążku), ale wstydzę się, bo byłabym tam sama, a też nie mam zbyt dużej wiedzy o tym. Podciągać się na pewno już nie umiem. Czy jeśli przyjdę i powiem "cześć", to mogę sobie ćwiczyć (nie przerywając innym), czy jakoś się inaczej przywitać? Wiem, że to głupie pytanie, ale ja o tym myślę.

Krępuje mnie fakt, że ja bym się znów chciała umieć podciągać, a obok są ludzie(faceci) dla których to normalność, a w dodatku są mi całkiem obcy i będą mnie oceniać,

Na siłownię nie pójdę bo mnie to nudzi.

#silownia #kalistenika #streetworkout

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60735018f5537c000a48882b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: jak wyżej. może być lipa bo hehe dziewczyna, ale tak to tacy ludzie nie powinni mieć nic do ciebie. tzn nie rozumiem po co sie witać w ogóle. przychodzisz robisz swoje i odchodzisz
Generalnie takie parki maja fajna atmosferę. Sam zacząłem w takim ćwiczyć i na początku byłem w stanie podciągnąć się ze 2 razy i jakos nikt mnie nie chciał przegonić. Co więcej te największe koksy, najlepiej wyrzeźbieni lubią sport a co za tym idzie lubia też ludzi którzy lubią sport i sami chętnie zagadają czy podpowiedzą. I tak jak mówisz może to nie moje towarzystwo żeby się umawiać ale kumplami z siłki mogę