Wpis z mikrobloga

Ja pienię, chłop jest na DG, zrobił sobie samoizolacje i nie marnuje czasu sanepidowi, służbom itp. a wy piszecie, że się nie zgłosił. Skoro nie potrzebuje L4 to po co ma się zgłaszać?
Sam siedziałem w listopadzie 15 dni bez testu. Wyłazłem dopiero 4 dnia po ustąpieniu jakiklchkolwiek objawów.
Co do tlenu to akurat głupota. Słyszałem historie jak i opinie, żeby samemu się nie leczyć tlenem, bo w pewnym momencie gdy to już nie pomaga to jedziesz prosto pod respirator, a stamtąd to wiadomo, że raczej już nie wyjdziesz, a wyjedziesz.
#mocnyvlog
  • 12
@Fraagles: Szafa nie zgłosi się na badanie, bo ucieknie mu szczepionka. W którymś vlogu mówił, że wstępnie jest zapisany chyba na maj, a przy byciu ozdrowieńcem szczepią cię dopiero po 6 miesiącach od choroby
@Fraagles: to ma drugie dno, oficjalna kwarantanna jest mu nie na ręke bo wtedy będzie definitywnie zamknięty w domu i będzie sprawdzać go co jakiś czas patrol policji a tak cwany marcinek poza okiem kamerki będzie robił wypady po żarcie czy innego tego typu jego atrakcje
@eSUBA94: apka ma zabezpieczenie, ale jak masz roota to faktycznie mozna to obejsc. Poza tym tu nie chodzi o to zeby ludzi scigac tylko, zeby wiekszosc jednak bezkosztowo sie dostosowala.