Wpis z mikrobloga

To na serio? Mógłby ktoś mi wytłumaczyć dlaczego te komunistyczne brednie mają tak duże poparcie na wykopie? I to jeszcze w czasach gdzie taki PiS dosłownie zażyna Polskę podatkami? Troll czy co jest grane?

#antykapitalizm #kapitalizm #komunizm #pracbaza #praca #polska #gospodarka #niewiemjaktootagowac
J.....i - To na serio? Mógłby ktoś mi wytłumaczyć dlaczego te komunistyczne brednie m...

źródło: comment_1618154924Df48Zy9eMVU30kACXEx0HG.jpg

Pobierz
  • 151
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zydownik: Na tyle, że stać mnie na dobry samochód z salonu, 80m2 mieszkanie w prawie największym mieście, wyposażeniu go pod korek i oszczędzaniu miesięcznie więcej niż średnia krajowa. Sobie policz.

@reynevayen: Ale to nie ja wypisywałem głupoty jak typowa Julka z tiktoka pod tym postem. Do czego mam się odnieść? Że ludzie bogatsi popierają socjalizm? XDD
  • Odpowiedz
a to podatki które musi odprowadzić prywaciarz


@Janusz_z_Rivii: London School of Economics obaliło tę tezę. "Prywaciarz" któremu obniży się podatki nie dzieli się z pracownikami. [Keeping tax low for the rich does not boost economy]( https://www.lse.ac.uk/News/Latest-news-from-LSE/2020/L-December/Tax-cuts-for-the-rich)

opłaty (ostarnio prąd) nie idą w górę


Według Korwina podwyżki zawsze uderzają klienta końcowego. Sam na niego głosowałem przez jakieś 8 lat ale już dość mam p---------a, że wolny rynek to remedium na wszelkie
  • Odpowiedz
Troche dziwne - jak na kogoś o ponadprzeciętnej inteligencji - nie zauważyłeś, że wszędzie na świecie najniższe klasy społeczeństwa wspierają kapitalizm i konserwatyzm, a ci wyedukowani szerokorozumiane lewactwo i socjalizm? Statystyka się kłóci z twoimi teoriami.


@zydownik: XDDD to chyba żyjesz w jakiejs równoległej rzeczywistości
  • Odpowiedz
@DodatnieUjemny: Oho, widzę ad personam wleciał. Typowe u frustratów-mitomanów. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mam obowiązku udowadniać nieistnienia boga, bo nie postuluję jego nieistnienia. Nie postuluję również istnienia, i dlatego nie podaję dowodów za istnieniem boga. Ja nie twierdzę nic na temat istnienia czy nieistnienia boga, jestem agnostykiem czy jak wolisz - miękkim ateistą, to znaczy osobą nieprzekonaną do żadnej opcji - zawieszającą swój sąd. Prościej
  • Odpowiedz
ale przecież prywaciarz nic nie robi, to jak może być jego wina?


@svr_: Blokuje (np. wypracowane w demokratyczny sposób przez pracowników) zmiany, które mogłyby poprawić stan przedsiębiorstwa.

@rzulta_gemba: I tu jest ta śmieszna cześć.
Bo w kapitalizmie czy nawet obecnej jego firmie możecie sobie prowadzić firmę wg waszego pomysłu, głosować demokratycznie czy tam
  • Odpowiedz