Wpis z mikrobloga

#mieszkaniedeweloperskie #nieruchomosci #jeleniagora

Co z tym mieszkaniem może być nie tak? Bo już trochę wisi, cena w miarę atrakcyjna jak za taką lokalizację. Myślałem, żeby zrobić z tego 4 pokoje.

https://www.otodom.pl/pl/oferta/jelenia-gora-apartament-w-centrum-ID48CvU.html#a4b8d9077f

Czy problemem może być ostatnie piętro i ekspozycja od południowej strony? A może lokalizacja jest właśnie problemem? (nie jestem mieszkańcem JG, z góry zaznaczam).
Pobierz
źródło: comment_1618142770L1SwxpUrL17Mi0ToSfyaSt.jpg
  • 13
@marusz: żaden spam, rozglądam się za mieszkaniem w JG a kompletnie nie znam terenu. Niestety Jelenia Góra to nie Warszawa, gdzie w mieszkaniach trzy pokojowych z garażem podziemnym można przebierać.
@as99: budynek praktycznie graniczy z ulicą, dosyć ruchliwą po której tez jadą autobusy. W niedalekiej odległości płynie jakiś ściek, który może walić. Poza tym tubylcy mają spine z developerem i brak miejsc parkingowych, najbliższe miejsce do zaparkowania 800m
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@laventel: mieszkanie ma 70m2, a tylko 3 pokoje, w tym salon z aneksem, czyli jak standardowe mieszkanie 50m2. do jednej sypialni wchodzi się przez salon (!), a z sypialni do łazienki zbyt wąskiej żeby zmieścić tam coś innego niż wc, jedynie przerobienie na wyjątkowo wąską garderobę ma jakiś sens. druga sypialnia jest o wiele za duża, wydzielenie części biurowej i ścianka działowa to jedyny sensowny pomysł na zagospodarowanie tej powierzchni. garderoba
@tangofever: nie wiem, może im wygasło, tu jest dostępne inne od jakiegoś agenta: https://www.otodom.pl/pl/oferta/apartament-3-pokojowy-w-centrum-ID49ucf.html#0e75ec489d
Chociaż może ogłoszenie rzeczywiście już nieaktualne.

@Annels: Dzięki za te informacje. Jak wrzuciłem tę ulicę na bęben to mi coś wyskoczyło, że te tereny to 20 lat temu zalane były podczas powodzi. Ten kanalik mnie nie napawa optymizmem, tam jest garaż podziemny, żeby się z tego basen kiedyś nie zrobił. Brak miejsc parkingowych to przeboleję, ważne,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@as99: teraz zobaczyłem ten plan dewelopera i w takim układzie to mieszkanie wyglądałoby już sensownie, tylko trochę zabawy z burzeniem, przesuwaniem i dobudowaniem ścian
@as99: takie mieszkania nie schodzą łatwo w JG - to jest już kategoria "dużych / sporych" mieszkań. Możesz w tej cenie kupić coś ciekawszego - u dowolnego póki co dewelopera, bo wszędzie te 6k za metr to póki co max w regionie, ale ceny idą w górę. Przykładowo od KSJ masz z reguły widok na góry, a tutaj nie.