Wpis z mikrobloga

piszesz ze swojego doświadczenia? bo z tego co wiem to ruchają ciebie w fabryce u hansa przegrywie


@max500: XDDDDD musiałeś kogoś ze mną pomylić jak robiłeś w tej fabryce 14-tą godzinę pod rząd. Przykro mi polaku
@Popularny_mis: Szwajcaria 4 lata, kraj świetnie ułożony aczkolwiek ma swoje dziwne przepisy jak zakaz suszenia prania w niedziele XD Ludzie bardzo mili, jest o wiele lepiej niż w DE no i stać mnie prawie na wszystko, nawet na nową 911-tkę o której mogłem w Polsce tylko pomarzyć.
Jeśli chodzi o ceny to na przelicznik "polski" jest dość drogo, ale mieszkając przy granicy z Niemcami nie mam takiego problemu ( ͡°
@Popularny_mis: Znaczy wiesz, tam samochodów prawie nikt za gotówkę nie kupuje bo się nie opłaca, każdy bierzę auto w raty- znudzi się to oddaje i bierze nowe. Najtańsza nowa 911-tka to jest 2-3k franków miesięcznie czyli teoretycznie osoba mieszkająca dalej z rodzicami mająca 18 lat może taką 911-tkę kupić i jej zostanie 1-2k franków przy zwykłej pracy xD
@Soshi rozumiem, ale jakaś wpłata własna chyba być musi? W Norwegii standard to 30prc wkładu, no i kredyt wychodzi praktycznie bezkosztowo bo odlicza się go od podatku, sam mam co prawda 5 letnia toyotę avensis i myślę o wymianie na Camry w ciągu 2-3 lat, ale to ciągle nie ta liga. Trzeba mieć marzenia, ale i zdrowy rozsądek.