Wpis z mikrobloga

Ograłem obie gierki South Parka i tak jak Stick of Truth to arcydzieło 10/10, tak Fractured but Whole już dużo słabszy. Pod względem mechanicznym dużo nowości (cały system walki całkiem spoko), ale pod względem humoru jakoś nie śmiałem się tyle co przy jedynce ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Gierka kosztuje kilka dyszek więc nie chce mi się bawić w olx, także #rozdajo South Park The Fractured But Whole na #ps4. Wysyłka do wskazanego przez zwycięzce paczkomatu na mój koszt.

Kilka zasad:
- zielonki out
- losowanie jutro około 18 wśród plusujących ten wpis
- zwycięzca będzie musiał w ciągu jednego dnia podrzucić mi na prv fotkę gdzie będzie widoczna jego/jej PS4 + mój wpis/konwo ze mną (chcę mieć pewność że wysyłam osobie która ma konsole i chce tę grę ograć, a nie połowie wykopu która i tak da plusa bo zobaczy tag rozdajo)
- jeśli zwycięzca nie prześle takiego zdjęcia lub nie będzie miał włączonego prv i nie zareaguje na wołanie to losuję kolejną osobę
Pobierz shichibukaii - Ograłem obie gierki South Parka i tak jak Stick of Truth to arcydzieło...
źródło: comment_1618082434asq5zyqbTsc3qS5Eqksdzn.jpg
  • 14
@kryienox: Tu sie zgodze. Pod wzgledem mechaniki duzo ulepszyli i rozszerzyli wzgledem pierwszej gry. Co do nawiazan do serialu to dopiero jestem na drugim sezonie (zaczalem ogladac po ograniu Kijka) i tez widac wiecej podobnych sytuacji jak w pierwszej grze anizeli w drugiej. Moze stad humor gorszy w dwojce bo wiekszosc musial jakis game dev pisac zamiast podkradac z serialu ( ͡° ͜ʖ ͡°)