Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@fannsky: ja mam Brothera i zawsze leciałem na oryginałach, aż w końcu ostatnio chciałem przycebulić, kupiłem jakieś zamienniki z allegro i się drukarka zepsuła XD Nie drukuje w ogóle czarnego koloru, a reszta jest jakaś rozmazana. I to nawet po założeniu znowu oryginałów. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dildo-vaggins: ja na atramentowce brothera jechałem na oryginałach a później przycebulilem i kupuje najtańsze na allegro. Za jakieś 40 zł jest chyba z 8 tuszy. Nawet jak jeden starczy na połowę tego co oryginał to i tak się po prostu opłaca :)
@M1PH6_5: Nieśmiertelny BROTHER DCP-J105, drukuję masę dokumentów i myślałem żeby zamienić na drukarkę laserową, ale tusze oryginalne są tak tanie, że mi się to nie opłaca. Zamienniki za 2 zł także testowałem i drukuję tak samo xD
Pamiętam jak wcześniej mieliśmy HP, gdzie zamienniki były po 140 zł, no ale taki mają model biznesowy, swego czasu w okresie promocji taniej opłacało się kupić drukarkę zestawem tuszy rozruchowych niż same tusze, to
@tRNA: Mam brothera i pozasychało mi czy coś, kompletnie nie idzie drukować już żadnym kolorowym tuszem, a czarny rozmazuje (drukarka ciągle pod prądem i robi.sovie to czyszczenie co 24h)

Drugi brother na wiecznych kartridżach również ma.ciagle.problem z żółtym

Nie jest tak kolorowo, jak się przedstawia w necie, choć i tak całkiem nieźle
@tRNA dokładnie, mam brothers, chyba nawet jeden z ich pierwszych modeli. Drukuje non stop, tusze idą z allegro po 2zlote. Normalnie prawdziwy wół roboczy. Raz coś się stało, ale po zainstalowaniu na nowo znowu działa :D
@dzek: Nie wiem, ja tam mam już kupę lat i wszystko jest cacy. Polecam każdemu kto szuka drukarki. Przypominam, że większość drukarek BROTHER na funkcję samoczyszczenia i nie można ich odłączać od prądu. Dodatkowo powinny pracować w pomieszczeniach o małej wilgotności. Jeżeli wystąpią jakieś problemy zawsze można użyć opcji zaawansowanego czyszczenia, tak uratowałem j-105 sąsiadki, która była niewłaściwe użytkowana.