Wpis z mikrobloga

ale jak masz dobry (=lepszy niż stosowane) pomysł jak rozwiązać kwestię transpłciowych dzieci to się nim podziel


@ImperatorPL: w razie jakichkolwiek problemów z dziećmi tym się powinien zająć lekarz a nie dziecko samodzielnie ma brać hormony

bo rzadko, ale tak się zdarza, i to łatwa sprawa nie jest


@ImperatorPL: to jest długi temat, ale kurde, dać dziecku samemu o tym decydować to tak jak dać im zapalniczkę na stacji benzynowej
to ciekawe, napiszesz coś więcej?


@ImperatorPL: Przykład w sumie skrajny, bo dziewczyna miała miesiączki już w 1 klasie szkoły podstawowej, chcieli coś z tym zrobić lekarze, jednak w wyniku dawania hormonów ostatecznie zrobili z niej chłopca, problemy z miesiączką ustały.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
No popieram ziomeczku, totalnie to samo.


@Kleki_Petra: zażywanie hormonów w takim wieku daje nieodwracalne skutki, sam znam przypadek jak z dziewczynki zrobili w ten sposób chłopca¯_(ツ)/¯ Jak już mają dzieci brać same hormony to niech mamusie palą i piją podczas ciąż, przecież niż dziwnego z tego nie wyniknie na pewno( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kaczypawlak: wczoraj jeden szurnięty mnie przez dwie godziny przekonywał że jesteśmy zaściankiem
ale, ze o podawaniu hormonow decyduje lekarz psychiatra to ty wiedz


@zapomnialemhaslo: to wiem, a o czym jest mem?( ͡° ͜ʖ ͡°)

no właśnie nie wiem, w jakieś sensacyjne treści z zasady nie wchodzę. W cywilizowanym świecie zakładam, że tak poważna sprawa zawsze odbywa się w odpowiedniej procedurze. Jak masz inne, sprawdzone informacje lub sytuacje to zapodaj, bo dzieciom nie można robić krzywdy (jak zresztą nikomu oczywiście).
wczoraj jeden szurnięty mnie przez dwie godziny przekonywał że jesteśmy zaściankiem Europy bo w postępowym świecie to normalne że dzieciom podaje się blokery XD ( _)


@vin42: rzuć się linkiem( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uważam że jeśli ktoś ma problemy psychiczne ze swoją płcią ok. Niech się ubiera jak chce i niech się bawi czym chce ale do decyzji brania hormonów trzeba przynajmniej poczekać do tej 18-20 gdzie nasze opinie mogą się zmienić a nasze ciało musi dojrzeć. Branie hormonów w momencie dorastania może wywołać wiele problemów zdrowotnych a nawet raka.
ja tam nie jestem lewakiem, ale jak masz dobry (=lepszy niż stosowane) pomysł jak rozwiązać kwestię transpłciowych dzieci to się nim podziel, bo rzadko, ale tak się zdarza, i to łatwa sprawa nie jest


@ImperatorPL: Długotrwała terapia w celu ustalenia przyczyn dyskomfortu psychicznego (na zachodzie jest już znane zjawisko, że dzieci karmione lewicową, propagandową papką interpretują każdy przejaw poczucia braku przynależności i poszukiwania własnej tożsamości jako "transpłciowość"), długotrwała obserwacja w celu
tym się powinien zająć lekarz a nie dziecko samodzielnie ma brać hormony


@Kaczypawlak: o Panie, jest jakaś guma turbo z testosteronem czy coś, bo jednak kłucie w dupe dość drogie #mirkokoksy beda wdzięczne za cynk do hormonów dostepnych od ręki nawet dla dzieci