Wpis z mikrobloga

Ja i moi najbliżsi znajomi (kilkanaście osób) od października nie byliśmy:

- w pubie
- w restauracji
- w klubie
- w hotelu
- w saunie
- na siłowni
- w kinie
- na basenie
- na koncercie
- w teatrze

A jednak wszyscy, oprócz jednej osoby, mieli już koronawirusa i to w różnym czasie (w całym okresie od października aż do dziś).

#!$%@?! myślałem że to wszystko jest zamknięte żebyśmy się nie zarażali. Ktoś tu oszukuje.

#koronawirus #bekazpisu #bekazlockdownu
  • 54
  • Odpowiedz
Ja i moi najbliżsi znajomi (kilkanaście osób)od października nie byliśmy:


- w pubie

- w restauracji

- w klubie

- w
  • Odpowiedz
@Chuseok to wszystko jest w teorii zamkniete żeby wszyscy nie zachorowali w tym samym czasie - bo łóżek w szpitalach nie starczy dla wszystkich. No i jest czas szukać szczepionki lub leku.

Inna kwestia dlaczego rząd nie przygotował wielu nowych miejsc w szpitalach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chuseok: Nie ma to jak przykład na podstawie doświadczeń z ograniczonej grupy.
Ja jak i większość moich znajomych nie miała i co?
Finalnie w końcu 80% to złapie ale tu chodzi o rozłożenie tego w czasie a nie o to by jakiś dzban nie mógł se wyjść do klubu.
  • Odpowiedz
@Chuseok: Logiczny wniosek wysuwa się sam: ludzie, z którymi się spotykaliście, wirusa raczej ignorowali. Nie wasza wina, że jeden rozumie, a drugi ma w dupie. Efekty już znasz.
  • Odpowiedz
  • 0
@Chuseok Głównym celem lockdownow nie jest to żeby nikt się nie zaraził, tylko to żeby liczba zarażonych nie była większa od wydolności służby zdrowia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chuseok: a wiesz że właśnie o to chodzi? Żeby rozłożyć zarażenia w czasie, żeby nie przepełnić szpitali całym narodem na raz itp itd... Tyle teoria a jak to wyszło w praktyce... W sumie wszystko spoko tylko że po roku szpitale nadal są w czarnej d**** ;/
  • Odpowiedz