Wpis z mikrobloga

#hotelparadise

Kamil na Instagramie się broni, że w życiu realnym ma zasady, że to był tylko program i nie powinniśmy (widzowie) oceniać go na podstawie programu.
Ale co robi :
Kamil mówi "zaufaj mi" daje nadzieję i grunt dla Karoliny ale ją eliminuje nie argumentując tego w żaden konkretny sposób - znaczy, że gość jest odklejony i to nie chodzi o grę tylko on po prostu taki jest w życiu, człowiek nie warty zaufania. Gdyby po wszystkim powiedział - to była gra, chciałem ją wyeliminować to był zrozumiał, ale typ mówi o tym, że była od niego większą jak siedział

Uczestniczy piszą często by ich nie oceniać na podstawie tego co robią w hotelu ale dlaczego mamy tego nie robić ?
Przecież są kamery 24/7 dokładnie widzimy ich naturalne reakcje, może pierwsze 2-3 dni gdy się stresują mogą nie być sobą ale później już dostosowują się do życia tam i jak najbardziej możemy ich oceniać.
Wiadomo, że dla nich lepiej jakbyśmy oceniali ich na Instagramie gdzie oni są reżyserami tego co pokazują.

Dlatego założę się, że taka Ola i Kamil czy bananowa Luiza, która wszystko ma od rodziców jak skończy się emisja programu w przeciągu 2-3 tygodni stracą ponad 50% ruchu na ich social media bo kompletnie nie mają co zaoferować sobą.

Poza tym, kogo z poprzednich edycji obserwujecie nadal ? Ja już nikogo
ShandzT - #hotelparadise

Kamil na Instagramie się broni, że w życiu realnym ma zas...

źródło: comment_16178666586O8Q6IPy5jDEYrhjpZDwq2.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak tak, to pół wypoku krzyczy, że nuda i nie ma dramy, ale jak jest zwrot akcji to nagle hejt na Kamila.
(°°

To tylko program.
  • Odpowiedz
@Igauana: ona jest masakryczna! Nie mozna jej nic powiedziec bo kazdego blokuje i obraza ,albo wstawia komentarze na stories i odwala publiczny lincz. Najgorsze jest to,ze czasem ludziom sie dostaje nawet za zadanie jej pytania co ma na sobie. Straszna jest.
  • Odpowiedz
@xnicknamex: no to jest p------e, dziewczyny grzecznie pytają skąd kurtka, nawet jeśli im się nie podoba i chcą się jej tylko podlizać a ta jeb na stories screen z wiadomości nazwa profilu i sapie że lenie l, że co je to obchodzi, że wszyscy będą później w takiej chodzić. Albo sytuacja z tym, że była przeziębiona czy chora i ktoś jej powiedział żeby zrobiła test na covid to oczywiście szydera,
  • Odpowiedz
@Igauana: masakra... tez to wlasnie zauwazylam ,ze dziewczyny sie jej grzecznie pytaja a ona wstawia te screeny z nazwami ich profilow i po nich jedzie. Rozumiem ,ze kogos moga wkurzac takie ciagle pytania 'skad masz to' 'a skad to' ale to niech w takim razie to oleje i nie odpowiada a ona doslownie dostaje jakiejs piany. Raz sie jej jakas dziewczyna zapytala czemu jedzie gdzies pociagiem a nie samochodem skoro
  • Odpowiedz
@xnicknamex: zapomina chyba, że to że ma kasę, prace na insta to tylko dlatego, że ludzie ja oglądają. To ona jest dla followersow a nie oni dla niej, inaczej trzeba bedzie iść do jakiejś pracy. Z wawy też się wyniosła bo była persona non grata, nikt za bardzo nie chce się z nią pokazywać i imprezować z nią bo jak jej nadepniesz na odcisk to cie sprzeda innym znajomym co
  • Odpowiedz
@Igauana: dokladnie, ona chyba jeszcze nie skumala ,ze to dzieki followersa ma jakiekolwiek jeszcze wspolprace i jakis tam minimalny insta fame.
Niezle tez z ta Wawa ,ze musiala sie wyniesc ,ale w sumie mnie to nie dziwi ()
  • Odpowiedz