Wpis z mikrobloga

Mój usunięty przez moderatora komentarz świadczył, że to przestraszone coś ze zdjęcia zgwałciło moją kobietę. Póki wystarczy zdjęć to będę grillował tego kaznodzieję. Na priw zapraszam ze zdjęciami i info o jemu podobnych człekokształtnych.
  • Odpowiedz
W sensie księży pedofilów a nie pedofilów w przebraniu księdza.


@Jarubot: jeśli zarzuty okazują się prawdziwe to wtedy to tylko pedofile w przebraniu, ale jeśli zarzuty są fałszywe to wtedy nagonka na kościół i biednych księży
  • Odpowiedz
@jbagiet: jeśli nie umiesz czytać to zrobię to za Ciebie. PEDOFILE WIARY. Dane które wysyłasz są z dupy. Nie interesują mnie skazani, tylko przede wszystkim Ci których sprawy są zamiatane pod dywan.
  • Odpowiedz
@mariuszek8: xDDD Wygląda na to że jednak to Ty nie umiesz czytać skoro dane Cię przerastają, ale jednocześnie wierzysz że istnieje magiczna zmowa zamiatania wszystkich takich spraw pod dywan. Bo jak w rodzinie jest pedofil, to rodzina sama go #!$%@? na bagiety nie? xD
Nie rozumiem co ma do tego zaufanie społeczne, ja księżom ufam tak samo jak każdemu innemu człowiekowi, czyli wcale.
A co do danych to tych badań było
  • Odpowiedz
@mariuszek8: ''Powiadam wam: Tak samo w niebie większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia''
  • Odpowiedz
@jbagiet: Ale zdajesz sobie sprawę, że murarzy i pracowników dorywczych jest w Polsce kilkukrotnie więcej niż księży czy nie wiem #!$%@? kapeluszników? To co dzban Jaki opublikował nie ma żadnej wartości statystycznej bo nie uwzględnia nawet tego ilu ludzi pracuje w danym zawodzie, nie mówiąc już o procencie wykrytych spraw czy systemowym ukrywaniu pedofilii. Jaki użył tego tylko i wyłącznie jako próbę ratowania kleru, na którą łapią się chyba tylko pisowcy.
  • Odpowiedz
@boa123: To sprawdź sobie liczby ilu jest przedstawicieli danych zawodów, bo dane z dupy może wymyślać każdy xD
Ja sobie sprawiłem ten trud i porównałem, 'kilkukrotnie' więcej nie pasuje do opisu tej sytuacji xD
No ale wiem wiem, jest ogólnoświatowa zmowa krycia kleru i wszystkie badania tego typu są publikowane przez opłacanych troll naukowców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jbagiet: tyle ze np nauczycieli nikt nie przenosi do innej szkoly, pedofile z innych zawodow nie maja tez wsparcia od rzadu (poszukaj sobie detali komorce ktora powstala by walczyc z pedofilia)
  • Odpowiedz
@bajdo: Chłopie, daj spokój. Żadne liczby nie docierają, toczycie non stop tą samą gówno burzę. Ja na prawdę mam #!$%@? czy pedofilem jest ksiądz czy pan z kiosku, wszystkim zapewniłbym szklankę wody przed egzekucją
  • Odpowiedz