Wpis z mikrobloga

@Stallion45: szczerze to każdego dnia walczę ze sobą, żeby kogoś nie zamordować. Mam listę wstydu, postaram się by każda osoba z tej listy odpowiedziała za swoje błędy i zaniechania. Teraz gdy sprawą zainteresowały się media i komisja łatwiej przez to wszystko przejść :)
@jbagiet: No nawet jeśli nie jest to kilkukrotnie więcej to nie dociera do ciebie to, że masa spraw tego typu w KK jest niezgłaszana do prokuratury? KK jest jakimś chorym państwem w państwie i samo sobie podejmuje decyzje o "karaniu" przestępców? Myślisz że ci biedni murarze też systemowo ukrywają swoich i przenoszą ich na inną budowę zamiast zgłosić to do prokuratury?
I żeby była jasność, każdy pedofil powinien być sądzony i
@jbagiet: oczywiście że przeszkadza, ale trudno żeby każdy się zajmował każdą grupą tego typu xD
To, że na KK jest akurat ciśnienie ostatnio wynika z kilku raczej znanych czynników. Poza tym KK jest grupą, która akurat mi osobiście mocno obrzydza życie więc po nich jadę. Inne grupy bardziej #!$%@?ą pewnie innych ludzi ¯_(ツ)_/¯
@boa123: Ja akurat znam sporo osób z KK lub blisko KK, nigdy nie miałem z nimi żadnego problemu, mimo że przeszedłem przez kryzys wiary. No ale tak jak mówisz, dla każdego coś innego. Trzymaj się ziomek