Wpis z mikrobloga

Mirki które brały #kredyt w #eurortvagd w ramach promocji "Dwie Raty gratis, do listopada nie płacisz – 30x0%”

Mam pytanie natury praktycznej. Wiem, że ta promocja miała swoją edycję w 2018 roku, więc może ktoś zna założenia w praktyce. Regulamin mówi, że:

Świadczenie zostanie przekazane na rachunek do spłat rat Kredytu, o którym mowa w

Umowie nie później niż w terminie spłaty pierwszej i drugiej raty Kredytu. Uczestnik

Promocji nie ponosi kosztów z tytułu Świadczenia.


W umowie kredytowej oczywiście ani słowa o tym, tylko tyle, że kredytobiorca ma zapłacić raty zgodnie z harmonogramem. Za niezapłacenie w terminie oczywiście są konsekwencje, żeby nie było fajnie to za nadpłatę kredytu też (czyli nie mogę sobie asekuracyjnie nadpłacić tych 2 rat).

Jak wygląda w praktyce przekazywanie świadczenia przez Euro do banku? Dostaję jakieś potwierdzenie przelewu? Bo średnio mi się widzi dowiedzieć się od banku, że sorry ale zapomniałeś zapłacić i tu twoja kara. A Euro umyje rączki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dam też #pcmasterrace dla zasięgu, bo na bank ktoś tam coś kupował w Euro na raty zgodnie z tą promocją.
  • 15
@losmarte: Tak, tak jest zapisane i to potwierdzam. Staram się zaspokoić moją paranoję, że Euro stwierdzi, że nie zapłaci w terminie i wtedy ja będę miał problem, nie Euro. Więc zastanawiam się czy ktoś dostawał jakieś potwierdzenie czy coś, czy jak to wygląda w praktyce a nie w regulaminie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jaceks653: No właśnie, czyli miałeś zerowe więc całkiem logicznie. Ja mam wypisane normalnie raty w harmonogramie, plus mail z Euro o o treści

Umowa kredytu została zawarta w promocji

Raty 30x0%- 2 raty gratis odroczone 5 miesięcy

Powyższa liczba rat gratis zostanie przekazana przez RTV EURO AGD na rachunek do spłat rat Kredytu, o którym mowa w Umowie w oparciu o harmonogram otrzymany z banku.

Regulamin promocji dostępny jest w sklepach
@corran: Szczerze, to przypomniałeś mi o sprawie. Jako, że z natury nie ufam ludziom to zleciłem pierwszą wpłatę równolegle z tym co miało zapłacić Euro z zamysłem, że skrócę sobie raty o 2 na sam koniec. I zapomniałem sprawdzić czy Euro zapłaciło czy też nie. W każdym razie zabezpieczyłem się tym przed potencjalnymi karami za niezapłacenie w terminie.
Ale zadzwonię tam w przyszłym tygodniu i zobaczę.
@lukazh: Spłacam, tzn jestem jeszcze wypłacalny jeżeli o to pytasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam nadpłacone dwie raty i tak sobie cykam co miesiąc. Stopy procentowe na szczęście mi niestraszne.
Z bankiem praktycznie nie ma żadnego kontaktu zwrotnego, nie napisali, że dostali nadpłatę, nie potwierdzają, że wpłata weszła - więc tak to idzie.