Wpis z mikrobloga

@Poemat: A to w sumie się podepnę, bo planuję kupić nowe, prawdopodobnie w innej półce cenowej, ale zastanawiam się nad zapięciem BOA, są jakieś minusy tego zapięcia? Wydaje się najwygodniejsze, w trasie łatwo idzie dociągnąć i można lepiej regulować niż klamrą.
  • Odpowiedz
@Limon2g: Są minusy. Jest mniej "elastyczne" - zawsze dociąga tak samo każdy odcinek buta. Rzepy możesz spiąć mocniej 2 skrajne a środkowy zostawić luźniej. Sznurówki też chociaż po czasie się rozejdzie.
Dla mnie boa jest na tę chwilę mniej wygodnym rozwiązaniem od rzepów. Mam buty fizika i szeroką stopę. Po czasie boli mnie środek stopy. Poluzowanie boa od razu luzuje mi pietę.
  • Odpowiedz
@Enos: Sznurówek w ogóle nie biorę pod uwagę, bo dla mnie to dziwne rozwiązanie w butach na rower. A te swoje z BOA masz na jedno zapięcie czy dwa? Bo przy jednym to myślałem właśnie o tym że może być bieda z regulacją dociągnięcia w różnych miejscach stopy, ale przy dwóch myślę że mogło by być nie najgorzej.
  • Odpowiedz
@Strigiformes: Pod bloki dołączone do Assiomy

@uysy: Ciężko obecnie mierzyć ( ͡º ͜ʖ͡º) Chociaż zastanawiam się żeby zamówić kilka do danego Deca i na miejscu to zrobić przy odbiorze
  • Odpowiedz
@Poemat: No to jak do assiomy to raczej pod SPD-SL pod bloki Keo które daje Assioma, lub bloki SPD-SL w niedalekiej przemierze DUO-SHI od Assiomy), nie SPD (mtb).
Zamow, mierz, macaj. Zwróć :).
  • Odpowiedz
@Limon2g: Fizik tempo R5. 1 pokrętło.
@Poemat Gdybym nie miał pedałow i 2 par z spd sl to obecnie szedłbym z zwykłe spd. Amator nie poczuje dużej różnicy a lepiej się w tym chodzi :)
  • Odpowiedz