Wpis z mikrobloga

Dlaczego Waszym zdaniem mężczyźni mają gorzej w życiu? Zależy mi przede wszystkim na Waszych własnych doświadczeniach, nie generalizacji np. singlów mówiących o prawach ojców (choć to bardzo ważny temat, ale do osobnej dyskusji), tylko na dyskryminacji/przeszkodach z którymi spotykacie się na co dzień osobiście

#niebieskiepaski #przemyslenia #dyskryminacjamezczyzn
  • 196
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Twoja własna interpretacja mojej historii nie trzyma się kupy :)


@shitty_support No właśnie moja interpretacja była dokładna i bezpośrednia. To ty źle sformułowałaś zdania. I dobrze o tym wiesz.

I mam taki plan - ustalmy, że ja wziąłem wszystko za bardzo dosłownie, a ty źle dobrałaś słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I dajmy sobie internetowego przytulasa i skończmy tę dyskusję, bo już mam dość pisania szczerze mówiąc
  • Odpowiedz
Leczenie raka jajnika a leczenie raka prostaty

O co Ci chodzi w tym punkcie?


@Fidel1: jest mniej więcej tyle samo kobiet chorujących na raka jajników co mężczyzn chorujących na raka prostaty a mimo to nakłady na zdrowie i kampanie są większe dla kobiet
  • Odpowiedz
Co ciekawe, złamałam tą nogę, bo jak wysiadałam z autobusu, to jakiś 'strażnik drzwi' co to się nie ruszy bo 'zaraz wysiada' podstawił mi nogę dla beki i się świetnie ubawił z cumplem jak spadłam prosto w kałużę i sobie głupi ryj rozwaliłam, a drugą nogę złamałam. Wiesz co zrobili ludzie stojący na przystanku? Śmiali się. Wstawałam chyba z 5 minut i nikt mi nie pomógł, tylko komentowali.


@shitty_support: Czy
  • Odpowiedz
  • 3
@brednyk Nie wiem jakie są nakłady "na zdrowie", ale raczej nie ma większych problemu z dostępem do samych badań, na które wystarczy skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu. Większy problem jest tutaj z chęcią do badania się.

Co do kampanii to fakt, jest ich znacznie mniej, jednak trzeba zauważyć też że akcja Movember wyśmiewana jest głównie przez mężczyzn.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brednyk: wejdź na YouTube albo tiktoka i powiedz, że najpopularniejsze filmy nie są w tym stylu. Zobacz o czym są filmiki wszystkich pranksterów i ekip i czy nie panuje tam taki właśnie 'humor sytuacyjny'.

It's a prank, bro.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Co do kampanii to fakt, jest ich znacznie mniej, jednak trzeba zauważyć też że akcja Movember wyśmiewana jest głównie przez mężczyzn.


@Fidel1: pamiętam nawet, że jedna mirabelka próbowała to rozpromować, to wykopki takie wiadro pomyj na nią wylali pod wpisem, że usunęła konto.
  • Odpowiedz
jak założę konto na onlyfans i będę pokazywał kutasa to nie zarobię tyle, ile bym zarobił będąc kobietą pokazującą c---i ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Gandezz: Co więcej, nawet będąc 8/10 zarobisz mniej niż kobieta 5/10
  • Odpowiedz
@WatahaSzklanychWazek0: ja nie narzekam, że mam gorzej, bo czułbym się bardzo nieswojo gdyby ludzie byli dla mnie życzliwi i wchodzili mi do d--y na kążdym kroku bo... no bo najchętniej do d--y mi się dobrali. Ale generalnie w tym własnie rzecz - kobiety w pewnym sensie nigdy nie wychodzą z tej fazy interakcji z otoczeniem kiedy wszyscy dookoła uśmiechają się i mówią "o jaki słodki bobas". Mniejsza z tym na ile to natura a na ile kultura, ale tak już jest, że kobietom się usługuje i powtarza od zawsze, że mogą wszystko, że jest silna, piękna, niezależna, że zasługuje na to co najlepsze, że kobiety należy szanować itd.

Mężczyźni tak nie mają - młody chłopak to g---o, nie znaczy nic, mięso armatnie. Mężczyźni są traktowani jak upośledzone dziewczynki, nie potrafią usiedzieć w miejscu, tylko im s--s w głowie, prymitywy. Facet by zasłużyć na szacunek, uznanie, nawet zwykłą uprzejmość musi sobie zapracować, zrobić coś z siebie. Kobiety z racji tego, że z jednej strony połowa populacja chciałaby się im dobrać do majtek, a z drugiej bo normy kulturowe nauczyły nas otaczać je opieką są traktowane na każdym kroku jak upośledzone dzieci. I to jest ciężkie do spostrzeżenia dla kobiet bo dla nich to jest naturalne i tak jest i było zawsze (kończy się jedynie jak sa same i stare).

A z takich konkretniejszych przykładów to jak jestem z dziewczyną a ona się dowali do jakiegoś nawalonego gościa co sika pod murem żeby brudas spieprzał, a ja wiem, że to nie ona będzie się z najebusem n---------ć. Jej do głowy nie przyjdzie, że zwrócenie uwagi innemu facetowi może skończyć się w
  • Odpowiedz
  • 1
@JimNH777 wielki plusik dla Ciebie Mirku, dziękuję za obszerną odpowiedź, dokładnie o to mi chodziło :)

Przykro mi gdy o tym wszystkim piszesz, ale mam podobne obserwacje z własnego życia, także niestety rozumiem. Trzymaj się ciepło i zdrowo (zdrowo przede wszystkim!), wszystkiego dobrego i obyś doświadczał jak najwięcej plusów przy jak najmniejszym udziale przykrości w związku ze swoją płcią czy ogólnie życiem :)
  • Odpowiedz
@WatahaSzklanychWazek0: dzięki, w sumie sam nie wiem jak to wyszło, że tak się rozpisałem :) Dodam jeszcze trochę podsumowując, że to jako mężczyzna nie mogę nigdy rozpłakać się, powiedzieć, że nie daję sobie rady, nie wiem co robić, jestem bezradny, szlochać o pomoc do kobiety. Tzn. mogę jak chcę by z dziewczyny uleciały wszelkie uczucia co do mnie i nei chciała więcej ze mną sypiać ;) A jakbym miał trójkę
  • Odpowiedz