Wpis z mikrobloga

Najlepsza w tym wszystkim jest fascynacja Messim i jego filmami i starymi lajtami XD
A tymczasem to jest osoba która najwiecej teraz zarabia na Uniwersum i jak sam kiedyś napisał posiada wszystkie filmy.
Tym bardziej nikt go nie zgłasza za prawa autorskie jak np. Pampoliniego i nic się o nim na Szkolnej nie mówi.
Teraz ruszcie troszkę głową i pomyślcie kto miał i ma dostęp cały czas do tego wszystkiego i trzyma na tym łapska.
Sławek stworzył sobie wymyślonego antySradka i dzięki temu wali na was kasiorę jak się patrzy.
Szacun :)

Przepraszam że tal powiedziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kononowicz
#suchodolski
#szkolna17 #patostreamy
  • 41
To ja się podepnę pod wątek, wiadomo coś więcej o konotacjach kanału ZeZ Band z centralą? Bo z tego co wiem był kiedyś polecany na kanale strusia i intro mlecznego tez z niego pochodzi
@twBorciu: Nie wiem, po co ci odpisuje, bo to dosc oczywiste trollowanie. Grubas przyssal sie do Szkolnej , niezapraszany przez nikogo, niczym kleszcz, w lecie 2018, czyli ciagle na fali najwiekszej popularnosci pasozytow. Niczego nie musial podtrzymywac. Oni potrafili wyciagac bez jego "pomocy" po 2tys na lajcie i mieli kilkudziesieciotysieczne wyswietlenia. Jego wszechobecna cenzura i obsesja kontrolowania szkolniakow, tylko im zaszkodzila