Wpis z mikrobloga

Najlepsza w tym wszystkim jest fascynacja Messim i jego filmami i starymi lajtami XD
A tymczasem to jest osoba która najwiecej teraz zarabia na Uniwersum i jak sam kiedyś napisał posiada wszystkie filmy.
Tym bardziej nikt go nie zgłasza za prawa autorskie jak np. Pampoliniego i nic się o nim na Szkolnej nie mówi.
Teraz ruszcie troszkę głową i pomyślcie kto miał i ma dostęp cały czas do tego wszystkiego i trzyma na tym łapska.
Sławek stworzył sobie wymyślonego antySradka i dzięki temu wali na was kasiorę jak się patrzy.
Szacun :)

Przepraszam że tal powiedziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kononowicz
#suchodolski
#szkolna17 #patostreamy
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@twBorciu: ukradł pieniądze na bushcraft, na wersalki(zrobił live, zebrał pieniądze i nie spełnił celu, mimo że zarzekał się że wypełni cel). Oszukał Pawła z Warszawy i zainstalował mu program do zdalnego sterowania laptopem, dzięki czemu miał dostęp do jego korespondencji. Próbował wrobić Fiodora w przestępstwo. Szantażował ćpuna usunięciem kanału. Znęcał się nad swoją kobietą. Założył GPSa Suchemu bez jego wiedzy. Zrobił siarę Polakom, gdy pijany wyzywał ludzi w Niemczech. Podrobił
  • Odpowiedz
@twBorciu: Możesz skopiować mój wpis i wysłać go do okrutnika na instagramie w czacie, najlepiej dodaj: "Sławek weź mi wytłumacz czy to prawda"

To albo ciebie zablokuje, albo odpisze tekstem ze szkolnej - "To jest fikcja" "Przerabiajo" bo tylko na tyle pozwalają jego szare komórki w tym pustym łbie
  • Odpowiedz
@twBorciu: no popatrz, to wytłumacz za niego nam te punkty. Od wrabiania Fiodora w sprejowanie majora, po pieniądze na bushcraft i wersalki, skoro masz z nim kontakt to pewnie ci wytłumaczył co zrobił i gdzie się podziały pieniądze
  • Odpowiedz
@twBorciu: Nie no super, szkoda że poinformował majora i konona że kupi im wersalki i że robi lajta z tego powodu. Tak trochę potwierdza, że to złodziej i kłamca, bo oszukał ich(Majora/Konona), widzów i z-----ł te pieniądze. Niech się cieszy, że nie dostał wezwania do oddania pieniędzy, bo strony od donejtów mogą gwarantować zwrot, jeżeli cel donejtów nie zostanie wypełniony

Jesteś spokrewniony z użytkownikiem @gragam26 ? Bo widzę pewne
  • Odpowiedz
@orszakanielski: nie wiem kto to, wątpię że gragam, ale tok rozumowania ma podobny do przyszywanego syna Jacka( ͡° ͜ʖ ͡°). Argument "Oblech zrobił zbiórkę no i?" Ignorując fakt że to jest dowód na kłamstwo i złodziejstwo( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@twBorciu: Mówisz o klapkach na oczach, ale sam je masz broniąc złodzieja mówiąc coś w stylu "Nie musiał wydawać zebranych donejtów na cel który wpisał", mimo że tam było dużo więcej niż tylko "WPISANIE" celu. Od zawiadamiania głównych bohaterów o zbiórce, po wyłudzeniu od pawła z wawy pieniędzy na wersalki. Fajny idol, taki nie za uczciwy
  • Odpowiedz