Wpis z mikrobloga

Cześć.

Czy jeśli bylibyście seniorem i jakiś junior z Waszego zespołu zapytałby się Was (przez wideorozmowe) ile zarabialiście będąc midem bo czeka go niedługo rozmowa, na której będzie
negocjować stawkę na mida, to czy podzielilibyście się z nim taką informacją?

Czy takie zachowanie nie łamie szeroko pojętych konwenansów?

Jak z Waszego doświadczenia podchodzą do tego tematu ludzie?

#pracait
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niedosolonyMakaron: te rozmowy pomiędzy seniorem i juniorem i tak nie mają sensu,

po pierwsze jest ogromnie duża szansa, że juniorem/midem był w innej firmie niż ta w której jest seniorem,
po drugie, nawet jak nie, to awans zajął mu kilka lat, a rynek pracy zmienia się w zasadzie z miesiąca na miesiąc.

I ogarnięty senior dokładnie to Ci powie, że "ja miałem tyle, ale to i tak nie ma znaczenia" lub "wole nie mówić ile, ale to i tak nie
  • Odpowiedz
wykopowe janusze jak zwykle sie zesraly bo jak to mozna powiedziec ile sie zarabia xDDD
przeciez nie mozna takich giga tajnych informacji ujawniac bo sie wielce pan pracodawca obrazi XDDDD

testo o takich polaszkach jak wy juz dawno sie pieknie wypowiedzial
  • Odpowiedz
każdy powinien rozmawiać o zarobkach, te tajemnice zarobków to ukrecanie bata nad sobą samym. Ty chciałabyś alby ktoś zatajał mataczył w tak prostej sprawie? Przecież on nie pyta cie o długość prącia tylko zwykły hajsik.


@Tomasztom: wartość argumentacyjna twojego wysrywu jest zerowa
  • Odpowiedz
Cześć.


Czy jeśli bylibyście seniorem i jakiś junior z Waszego zespołu zapytałby się Was (przez wideorozmowe) ile zarabialiście będąc midem bo czeka go niedługo rozmowa, na której będzie

negocjować stawkę na mida, to czy podzielilibyście się z nim taką informacją?

Czy takie zachowanie nie łamie szeroko pojętych konwenansów?

Jak z Waszego doświadczenia podchodzą do tego tematu ludzie?
  • Odpowiedz
@LubieSzaszylkiZLublina @niedosolonyMakaron jak ktoś szuka pracy i nie ma widełek to właściciel Janusz, ale jak ktoś pyta współpracownika ile się zarabia na danym stanowisku to już nie trzeba mówić, chyba, że pytający jest w porządku. Jak ja na was pluje Janusze to głowa mała. Jeszcze prawie dwa tysiące osób to zaplusowało.
  • Odpowiedz