Wpis z mikrobloga

#tinder #badoo #sympatia #p0lka #logikarozowychpaskow
Siema, chciałem się pochwalić swoją rozmową z różowym paskiem, który miał napisane w opisie, że skończyła psychologię kliniczną a teraz jest programistką pythona. Do tego miała napisane, że ma pewną kondycję, przez którą jest "bardziej wrażliwa" a tacy ludzie jak ona osiągają więcej w życiu. Niestety nie byłem wystarczająco alfa i dowiedziałem się, że mam mały benis. Jeśli dla kogoś nie jest jasne z rozmowy to właśnie zrobiłem dokładnie to czego chciała(sama to napisała), zażartowałem sobie ze znanego stereotypu, odpowiedziałem zaczepką na zaczepkę i niestety okazało się, że eksplodowała... ;D Cała rozmowa w komentarzach.
b.....g - #tinder #badoo #sympatia #p0lka #logikarozowychpaskow
Siema, chciałem się ...

źródło: comment_1617574515eotfV74wiJ8PqPbXa25pO0.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@bigbeng: Wychodzi na to, że jaśnie oświecona pani psycholog i programistka nigdy w życiu nie spotkała się z określeniami "słaba/mocna głowa". xD I zrozumiała to tak, że człowiek ze "słabszą głową" to nie ten, który szybko się upija, a ten, kto jest... głupi/mniej inteligentny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przypomina mi to historię mojej ciotki, której koleżanka z pracy strzeliła srogiego focha, kiedy ciotka powiedziała, że jej
  • Odpowiedz
@SP_Alfa_Kilo: No jeszcze jeśli by się tylko obraziła to spoko ale ona zaczęła coś nawijać o samcach alfa, o benisie i z tą firmą a na koniec zatkała uszy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Nieobyta, niewychowana, głupia i z głową we własnej dupie - pełny pakiet elitarnej p0lki ;d
  • Odpowiedz
@bigbeng: Po prostu się odpaliła jak silnik starego Antonowa. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W końcu w jej rozumieniu nazwałeś ją głupią, a ona przecież pani psycholog i pani programistka, do tego pani właścicielka-przedsiębiorczyni, więc szanuj to nadęciaku na etacie, zresztą już tu nie pracujesz, Ty nie wiesz, kogo ona zna xD Jak widać wiele nie straciłeś - typiara ewidentnie ma ze sobą jakiś problem, bo kiedy
  • Odpowiedz
@SP_Alfa_Kilo: No właśnie byłem ciekawy ale jak wstałem to zobaczyłem, że od razu byłem na jej czarnej liście. Ciekawe jak ona funkcjonuje w pracy, taskowo i z ludźmi :D Ciekawe jak sobie dała radę w kontaktach z ludźmi przez zakładam 5 lat studiów.
  • Odpowiedz
Ciekawe jak ona funkcjonuje w pracy, taskowo i z ludźmi :D Ciekawe jak sobie dała radę w kontaktach z ludźmi przez zakładam 5 lat studiów.


@bigbeng: Znam trochę ten typ człowieka. Siostra mojej byłej zachowywała się bardzo podobnie. Po pierwsze, foch wypisany na twarzy 24 godziny na dobę i tu nie przesadzam: widziałem ją jak śpi, spała z miną "-.-" xD Po drugie, była absolutnie niekumata. Sposób, w jaki pojmowała
  • Odpowiedz
@bigbeng: A to nie jest czasami tak, że "normalne" dziewczyny poznaje się na żywo, a Internet rządzi się swoimi prawami, bo spermiarzy wypisywaczy mają na pęczki, natomiast szanse mają faktycznie tylko chadowie >9/10, tak jak pisze #przegryw ...?
  • Odpowiedz
@bigbeng: ta rozowa chyba klamie, bo zeby skonczyc psychologie kliniczna musialaby zaczac studia w wieku 16 lat. Pewnie ukonczyla cos takiego jak studium psychologi klinicznej, co trwa rok, ale ma wpspolnego z psychologia kliniczna tyle co gowno z kwiatkami xd
  • Odpowiedz
  • 4
@bigbeng: ta rozowa chyba klamie, bo zeby skonczyc psychologie kliniczna musialaby zaczac studia w wieku 16 lat. Pewnie ukonczyla cos takiego jak studium psychologi klinicznej, co trwa rok, ale ma wpspolnego z psychologia kliniczna tyle co gowno z kwiatkami xd

@dnkej: przecież psychologia kliniczna to specjalizacja, którą wybiera się w ramach studiów. Innymi są psychologia pracy, sądowa i coś tam jeszcze. To po prostu dodatkowy moduł, który ma
  • Odpowiedz
@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: ok, sprawa psychologii jest ładnie pomieszana także odsyłam do linku, żeby zrozumieć czym się różni certyfikowany psycholog kliniczny od psychologa, który na studiach miał taką specjalizacje:
"Różnica pomiędzy psychologiem a psychologiem klinicznym jest podobna do różnicy pomiędzy lekarzem medycyny a np. psychiatrą lub innym specjalistą medycyny, psycholog Kraków: psycholog kliniczny jest fachowcem, który ukończył dodatkowe 4 lub 5 letnie szkolenie specjalistyczne po zakończeniu studiów psychologicznych. Jest profesjonalnie przygotowany do
  • Odpowiedz
@dnkej: ja wiem na czym polega różnica. Tylko, że tutaj nie jest znany kontekst. Wiele osób kończących studia z psychologii tytułuje się psychologami danej dziedziny, bo miało taką specjalizację na studiach. Obstawiam, że nie inaczej jest w tym przypadku. Dość typowe zagranie dla ludzi, którzy dopiero w trakcie studiów zrozumieli, że to dopiero początek nauki.
  • Odpowiedz
psychologię kliniczną a teraz jest programistką pythona. Do tego miała napisane, że ma pewną kondycję, przez którą jest "bardziej wrażliwa" a tacy ludzie jak ona osiągają więcej w życiu.


@bigbeng: W psychologii jest takie zjawisko jak wrażenie ponadprzeciętności. Często dotyczy ludzi, które odnieśli jakiś tam relatywny sukces. Jak dziewczyna jest programistką i dobrze zarabia, to może mieć taki syndrom. Mówię to jako programista15k z 10-letnim stażem. Kilku ludzi z takim
  • Odpowiedz