Wpis z mikrobloga

#tinder #badoo #sympatia #p0lka #logikarozowychpaskow
Siema, chciałem się pochwalić swoją rozmową z różowym paskiem, który miał napisane w opisie, że skończyła psychologię kliniczną a teraz jest programistką pythona. Do tego miała napisane, że ma pewną kondycję, przez którą jest "bardziej wrażliwa" a tacy ludzie jak ona osiągają więcej w życiu. Niestety nie byłem wystarczająco alfa i dowiedziałem się, że mam mały benis. Jeśli dla kogoś nie jest jasne z rozmowy to właśnie zrobiłem dokładnie to czego chciała(sama to napisała), zażartowałem sobie ze znanego stereotypu, odpowiedziałem zaczepką na zaczepkę i niestety okazało się, że eksplodowała... ;D Cała rozmowa w komentarzach.
b.....g - #tinder #badoo #sympatia #p0lka #logikarozowychpaskow
Siema, chciałem się ...

źródło: comment_1617574515eotfV74wiJ8PqPbXa25pO0.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • 113
@bigbeng xDDDDD inaczej tego skwitować nie można, koreczki, różowym się w głowie #!$%@?ło w aktualnych czasach, szukają #!$%@? wie kogo, kogo nawet nie można zdefiniować, trzeba dalej polować na normalną, albo się przebijać przez takie odklejone od normalności egzemplarzy, bo nic na to nie poradzimy ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale tak btw to #!$%@? nie skoczek co nie chciała udowodnić że lepszą ma głowę niż programista c++ (
  • Odpowiedz
Btw. oceniam ją 7/10. Brzydka nie jest ale głupia i strasznie zakochana w sobie to tak.
Ja nie jestem jakimś "chadem" ale brzydki też nie, w 1 dzień tindera miałem z 30 par więc nie jest świetnie ale też nie jest źle.
Jest też na tinderze w rejonie Wrocka ;D Dziwi i martwi mnie, że ktoś taki ukończył psychologię kliniczną.
  • Odpowiedz
Dziwi i martwi mnie, że ktoś taki ukończył psychologię kliniczną.


@bigbeng: Przecież większość kończąca psychologię to właśnie puste pipy. Jak ktoś ma olej w głowie to celuję w medycynę i psychiatrię.
  • Odpowiedz
@Unter: Stary, możesz wierzyć lub nie ja wrzuciłem całą rozmowę. Po prostu miałem pracę i położyłem się spać. Nic więcej nie mogę powiedzieć. ( ͡° ͜ʖ ͡°) To nie fotoshop. Poza tym ciekawi mnie - czemu Ci ciężko w to uwierzyć ? Niech mnie ciężarówka z gruzem jebnie jak kłamię. Poza tym nawet widać po rozmowie, że kontekst się nie urwał.
b.....g - @Unter: Stary, możesz wierzyć lub nie ja wrzuciłem całą rozmowę. Po prostu ...

źródło: comment_1617577448wtZOjfDwmqP9L5l1gnJu3F.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bigbeng: Bo to wykop i ludzie robią dziwne rzeczy dla atencji. Sprawdziłem sobie dwa screeny i po sklejeniu faktycznie się zgadza, dlatego usunale seoj komentarz. Reakcja laski faktycznie dziwna, ale startowanie rozmowy od „hej chodź na alko” jest dla mnie taki sobie startem w rozmowie imho
  • Odpowiedz
@Unter: Poza tym porównaj sobie obrazek #1 i #2 - masz 5 urwanych kropek na obrazku #1, zgadzają się z liczbą wystających liter z obrazka #2(kropki nad i oraz wysokie litery - i b ż b i). No i są też w odpowiednich miejscach.
Może Ci się podobać mój start i może Ci się nie podobać ale ona nie miała nic przeciwko temu co jasno wynika z rozmowy.
Odnoszę wrażenie, że
  • Odpowiedz
@Unter: No nie zgrywaj mi tu ignoranta bo jak sklejałeś te obrazki to pewnie przeczytałeś całą rozmowę:

A po co mam pic z Tobą?

Pisała, że to była zaczepka z jej strony i powinienem obrócić to w żart(tego oczekiwała). To już druga próba naginania faktów, ratownik damy się znalazł xD
  • Odpowiedz