Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Hatespinner: @Hatespinner: powtarzam jeszcze raz, wyjątek potwierdza regułę a nie regułę znosi. Taka sama krytyka była wobec wiedzmina i masy innych gier. Ba, wobec masy innych sytuacji

Nie wiem skąd taka agresywna obrona wykopu ale mam wrażenie że traktujesz to strasznie osobiście i znowu się rzucasz. Zauwaz ze sposób w jaki odpowiadasz na reddicie nie miałby w ogole miejsca, może dlatego tak nie lubisz tego portalu?

Przejrzalem Twoje wpisy i
Przejrzalem Twoje wpisy i z co drugiego bije jakas frustracja. Nie umiesz się odnaleźć po imigracji? Problemy z żoną? Twoi jedyni przyjaciele to pająki w klatce?


@hdh3he3: Ja bez przejrzenia twoich postów wiem, że zesrałes się tak, że trzeba cię było przywołać do porządku. Zostałeś pojechany jak dziecko. Teraz możesz odejść póki się bardziej nie zbłaźniłeś.
@Hatespinner: I znowu agresja, aż syczysz, nie byłeś w stanie nawet odpowiedzieć na argument.

Odsyłam Cię do PWN:

https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/Wyjatek-potwierdza-regule;549.html

Do tego podałem Ci przykład, z wiedźminem 3 i każdym wcześniejszym sytuacja tutaj była podobna. Jesteś zbyt słaby na jakąkolwiek dyskusje, Twoje argumenty kończą się na dziecinnym trolowany w stylu 'zesrales sie' 'xD'. To tylko jeszcze bardziej podkreśla Twoją słabość.

Powtarzam jeszcze raz, próbujesz obronić tezę że "Książke ocenia się po okładce".
Powiem tak. Ta zbroja wygląda, jak na bal gimnazjalny z motywem przebieranek.


@red7000: wyglada jak gowno z motywem bdsm. moje skojarzenia to #!$%@? zbroja batmana z tej czesci z clooneyem.

konceptow skorzanej zbroi ktora nie wyglada jak z cieplego chlopca a dla odmiany wyglada jakby faktycznie mogla istniec i byc uzyteczna jest od #!$%@?, hint - zadna nie ma jakis debilnych absow wybitych cwiekami, to jest idiotyzm totalny.
@ketiow: Tacy prości trolle krzyczą najgłośniej, a najgłośniejszy w pokoju zawsze będzie najsłabszy. Nie będą umiały ani kłócić się na argumenty ani po prostu obrażać z finezją szukając słabych punktów.

Swoje braki zasłaniają właśnie darciem ryjów. Jak sie przyjrzysz to od razu widać jak ciężko mają, jak słabi są że muszą sie wyżywać w necie.

Miras orał na emigracji, teraz wrócił tutaj, pewnie ma już swoje lata. Jest niski, chudy, próbuje
I znowu agresja, aż syczysz,


@hdh3he3: Mam uczulenie na takich brainletów jak ty.

dziecinnym trolowany w stylu 'zesrales sie' 'xD'


@hdh3he3: Nie ma kogo trollować. Twoje zesranie się to fakt.

Każdy Twój wpis wylewa jad, domyślam się że miałeś ciężko w życiu będąc sam daleko od domu


@hdh3he3: Wiem, że chciałbyś się zesrać o jakieś posty i smutno mi że nic nie znalazłeś u mnie na profilu. Ja zostaję
@Hatespinner: Niestety zostałeś zezłomowany już od góry do dołu jak jakiś mirek wyżej napisał. Uciekaj już, zapakuj ładnie ajfona tylko ( ͡º ͜ʖ͡º) Zbyt słaby na dyskusje, zbyt słaby na trollowanie. Zbyt słaby na normalne życie. Pojeździj jeszcze dłużej zanim się ustatkujesz, i tak już przegrałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hatespinner: A to właśnie też dało do myślenia. Uciekasz do moderacji, domyślam się że tak samo latałeś do pani w szkole jak Cię zaczepiali? Było Ci ciężko? Został Ci chociaż jeden kolega tutaj czy nikt Cię nie szanował?

Wiesz, ja nawet nie wiem jak tu warny działają o ile są. Nie trzęsie, jak widzisz bywam tu od czasu do czasu, nie napisałem jak Ty ponad 200 stron komentarzy. Może dlatego że
latałeś do pani w szkole jak Cię zaczepiali?


@hdh3he3: Analogia to by była, że dostałeś ode mnie lepe na dziąsło a potem jeszcze naganę od wychowawcy, więc nie trafiłeś.

Teraz stoisz w kozie i myślisz że zdołasz dopluć do kogoś, bo nic innego ci nie zostało. XD