Wpis z mikrobloga

jak na razie to jeden miras ciął z ciebie łacha ze zostałeś zezlomowany juz dwa razy az jego post z płaczem zglosiles


@hdh3he3: To jak merdasz ogonkiem, bo przyszedł przegryw którego zgnoiłem wcześniej i ci przyklasnął, jest tak rozbrajające że będę z ciebie tutaj targał jeszcze przez następne sto postów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

słyszałem że jak kupisz drugiego ajfona to rozowa nie zostawi Cie w tym
@hdh3he3: Kontynuacja z projekcji biedaka, każdy twój post to jest kopalnia beki. XD Jeszcze długo będziesz tu skakał zanim mi się znudzi.

Facet, co poszło w życiu nie tak


@hdh3he3: Nie wiem, może bieda w twoim domu albo generalnie limity intelektualne, które sprawiły, że myślisz że wykop to jest dobre miejsce na uzupełnianie twoich niedostatków z IT. XD Pytania jak te twoje to juniorzy 40k rocznie wyszukują w google w
@hdh3he3: Jak tam, kiedy następne pytanie z dockerem? W sumie w następnym zapytaj jak korzystać z curl, albo co to jest Jenkins, bo taki noskill jak ty pewnie nie ma takiej tajemnej wiedzy, a google po angielsku. XD

Postuj wszystkie pojazdy, bo dzięki temu mogę cię wyzywać bez konsekwencji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hdh3he3: Dobrze że chociaż wiesz do kogo trzeba mieć szacunek pisząc z dużej litery, relacja pan - sługus musi być zachowana.

Wyzywasz jak oszalały na pw


@hdh3he3: Wyzywanie takich zer jak ty to czysta przyjemność.

To co, kiedy następne pytanko o jakieś gówno do wygooglania w chwilę?
Po prostu jestem kulturalny


@hdh3he3: Wielka litera w zaimkach osobowych to wyraz szacunku, więc dobrze że stosujesz. Ja do ciebie szacunku nie mam, więc wszystko jasne.

Czuje ze trafilem niestety ze wszystkim


@hdh3he3: Napisz to jeszcze ze 20 razy, może sobie w końcu wmowisz że to prawda. XD