Wpis z mikrobloga

@Hatespinner: Jeszcze raz mówie. Wymyśliłeś sobie argument sprowadzający się do oceniania książek po okładce a teraz sam się cieszysz mimo że juz nawet mirek z boku zauwazyl ze zostales zezlomowany.

To kto ma racje, ja i on, czy Ty? Chyba zostales przeglosowany ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze raz mówie, nie potrafisz rozmawiac ani nawet klocic sie, nie umiesz sie odgryzc nawet.

Nie jestes dobry w niczym, nie
Wymyśliłeś sobie argument sprowadzający się do oceniania książek po okładce


@hdh3he3: Po to się wrzucą trailery, zdjęcia i zapowiedzi, żeby można było po nich oceniach. To że jesteś jednym z tych pajaców którzy tego nie rozumieją, to twój problem.

To kto ma racje, ja i on, czy Ty? Chyba zostales przeglosowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hdh3he3: Zastanów się najpierw trzy razy zanim napiszesz jakieś wysrywy, których
@Hatespinner:

Po to się wrzucą trailery, zdjęcia i zapowiedzi, żeby można było po nich oceniach. To że jesteś jednym z tych pajaców którzy tego nie rozumieją, to twój problem.


Wiedzmin 3, 2, oba byly jechane na wykopie po trailerach natomiast na reddicie nie. To że raz z cyberpunkiem się udało nie znaczy że wzór jest poprawny, bo nie udało się przy wielu innych przypadkach.

Zresztą czego wykop nie krytykował z automatu
Wiedzmin 3, 2, oba byly jechane na wykopie po trailerach natomiast na reddicie nie.


@hdh3he3: Masz jakieś statystyki? Bo bez tego twoje wysrywy są nic nie warte. Wszystko było tak samo jechane jak zachwalane.

No to czas pouczyć się czytania ze zrozumieniem, ale wyjaśnie.


@hdh3he3: Nie, obowiązek zrozumiałej komunikacji leży na tobie a nie innych dzbanie. Naucz się jak działa używanie języka.

Jak na razie widać to tylko w Twojej
@Hatespinner:

https://www.wykop.pl/link/2277348/the-witcher-3-wild-hunt-elder-blood-trailer/

Proszę bardzo, specjalnie dla Ciebie, zobacz jak wykop narzekał ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) I co, teraz przyznasz mi racje czy nadal się będziesz upierał? Dostałeś konkretny dowód

Nie, obowiązek zrozumiałej komunikacji leży na tobie a nie innych dzbanie. Naucz się jak działa używanie języka.

dzbanie

uczyć kultury


Proszę bardzo, argument a
@Hatespinner: Dostałeś argument ze znaleziskiem gdzie wiedzmin 3 jest hejtowany w top komentarzach. Wyżej mowiles zebym znalazl dowod na to ze wiedzmin 3 byl tak samo cisniety.

Wybrałeś jeden wpis zero plusów pomijając wszystkie z topki, brawo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przegrałeś, do tego wpadasz w coraz większą histerię i miotasz wyzwyskami na lewo i prawo. Widać że ze wszystkim trafiłem i bardzo Cię to zabolało.

Mimo
Dostałeś argument ze znaleziskiem gdzie wiedzmin 3 jest hejtowany w top komentarzach. Wyżej mowiles zebym znalazl dowod na to ze wiedzmin 3 byl tak samo cisniety.


@hdh3he3: Napisałem że był tak samo ciśnięty jak i zachwalany cymbale i twoj "dowód" tylko to potwierdził, sam się pojechałeś, a ja nawet nie musiałem kiwnąć palcem.

Mimo wszystko mam nadzieję że Ci się ułoży a na chacie Cię nie oszukają, jestes zbyt słaby żeby
@Hatespinner:

Napisałem że był tak samo ciśnięty jak i zachwalany cymbale i twoj "dowód" tylko to potwierdził, sam się pojechałeś, a ja nawet nie musiałem kiwnąć palcem.

Spory downgrade graficzyny :( i co się stało z Yennefer?!

Zaczynam się obawiać. Pokazują coraz większe kupy. Graficznie i animacyjnie na poziomie azjatyckich gier F2P. Animacje drewniane jak uj. Dokąd zmierzacie Redzi i co zobaczymy na premierze?

To chyba nie jest wersja PC? Z
Tymczasem ty mi wysłałeś jakis post bez nawet jednego plusa xDDD


@hdh3he3: Wszedłbym po wiecej, ale wystarczy mi znaleźć jeden żeby obalić te twoje bzdety. Wciąż czekam na statystyki ile było tego hejtu a ile zachwalania. Dowód "bo tu jest napisane" wiesz gdzie możesz sobie wsadzić.

Widzisz to i juz nie wiesz co zrobic prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hdh3he3: Jak to co? Robić z ciebie
Wysłałeś komentarz bez żadnego plusa, przecież to żałosne


@hdh3he3: o kant dupy możesz rozbić plusy na wykopie, są nic nie warte tak jak twoje posty.

Wrzuciłeś link, który udowodnił dokładnie odwrotność tego co twierdziłeś. Coś jeszcze?
Podałem link


@hdh3he3: Nikt ci nie kazał podawać żadnych linków, ja cię pytałem o statystykę. Zrobiłeś chochoła i teraz szczerzysz jape że udało ci sie znaleźć dowód na coś, czego nikt nie szukał.