Wpis z mikrobloga

Żal mi homoseksualistów.

Ich historie są takie typowe. W przypadku lesbijek:

no, nie wychodziło mi z facetami, do tego mam problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi; pochodzę z prowincji, ale przeprowadziłam się do dużego miasta, więc teraz mogę robić, co chcę; może lepiej będzie mi z koleżanką, teraz jestem BI, niech nas zobaczą...


Mogę się założyć, że i tak będzie szukać prawdziwego związku, a za kilkanaście lat będzie wspominać ten epizod jako błąd.

#bekazlewactwa #bekazlgbt #4konserwy
#neuropa
Ponury_Dewiant - Żal mi homoseksualistów.

Ich historie są takie typowe. W przypadk...

źródło: comment_1617519938X9rJsLj8RS8NZY6zUPJzmQ.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

za kilkanaście lat będzie wspominać ten epizod jako błąd


@Ponury_Dewiant: nawet jeśli to każdy niech sobie popełnia błędy jeśli chce. Pewnie aż was swędzi, żeby uregulować każdą sferę życia by ludzie nie popełniali "błędów" (wg was). Co dla heteroseksualnych? Obowiązkowy pas cnoty od 12 r.ż? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ponury_Dewiant: Mam nadzieję, że się ze swoim pożal boże partnerem nie obnosisz na ulicy i trzymacie dystans minimum 2 metrów, bo wtedy dopiero wychodzicie z sypialni i zarażacie dzieci swoją chorą ideologią heteroseksualności.
  • Odpowiedz
@Ponury_Dewiant miałem identyczny przypadek laski w korpo.
Nawet nie brzydka z twarzy, ale przy sobie. Zła na facetów bo jej nie wychodziło. Potem laski, ale i tak pewnie chadem by nie poradziła. Taka z niej lesbijka xD
  • Odpowiedz