Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Matka po śmierci ojca powiedziała, że już nie wyobraża sobie być z kimś innym i czeka ją samotność aż do śmierci. Minęło niecałe pięć lat i zaczęła się spotykać z jakimś fagasem. Niie wiem, co mam myśleć, czuję, że to nie jest w porządku wobec mojego świętej pamięci taty ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rodzina #zwiazki #rodzice

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6068c17a419888000b5d3463
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 46
@AnonimoweMirkoWyznania: 5 lat to dużo czasu. Twoja mama powiedziała tamte słowa, bo była w żałobie i perspektywa nowego związku malowała się jako rzecz niewyobrażalna.
Jednak trzeba żyć dalej, iść do przodu, a nie stać w miejscu. Poznanie nowego faceta nie oznacza, że zapomniała o twoim ojcu i nie szanuje jego pamięci. Po prostu zaczęła nowy etap. O zmarłych bliskich się nie zapomina ale nie układa się z wobec nich żadnych kolejnych
@AnonimoweMirkoWyznania każdy ma prawo być szczęśliwym. Nikomu nie życzę życia w niechcianej i uporczywej samotności. Takiej w ramach której każdego wieczoru zasypiając w pustym mieszkaniu echem odbija się cisza podkreślająca Twoją pustkę i zbędność.

Nawet jeśli to trudne, warto cieszyć się szczęściem innych. Twoja Mama z pewnością po tak dużej stracie doceniłaby Twoje wsparcie.
@AnonimoweMirkoWyznania: jak miałem 16 lat i zrywałem z pierwszą "POWAŻNĄ" dziewczyną to też mówiłem, że nigdy więcej się nie zakocham i dziewczyny są głupie. A 3 miesiące później miałem inną xD


No i niestety Ty nadal jesteś głupi.
Bo żeby porównywać tę sytuację z sytuacją rodziców OPa, to trzeba mieć siano w głowie.

--
Co do mamy, to ojciec na pewno będzie zawsze w jej pamięci. Natomiast po 5 latach żałoby