Wpis z mikrobloga

k masz się opierać na mirko zamiast zadzwonić do lekarza to posłuchaj tej rady:

Zacznij kopać dziurę.


@Gasior9: ciekawe kiedy ludzie zrozumieją, że to tak jakby ozdabiać arszenik kwiatami. Niby dobre a jednak kiedyś od tego umrzesz.
@Gasior9: Bardzo ładna beza. Mam nadzieję, że gościom będzie smakować! Sam bym zjadł taką chętnie :D

A @KanalKulinarny widzę ledwo wrócił z bana a już mu coś pęka XD taki kucharz wspaniały to powinien wiedzieć, że Tortu Pavlva nie wymyśliłem ja, ani prawdopodobnie nikt kto obecnie żyje, a proporcja 1 białko na 50g cukru i krem z mieszanki śmietanki i mascarpone to standard i bardzo popularne połączenie.
@wespazjan: ja go lubie, chociaż jego filmy mają moim zdaniem trochę za duże tempo dla laików takich jak ja, domyślam się że jak ktoś bardziej zaawansowany w gotowaniu to może mu odpowiadać bo nie skupia się tak na każdej #!$%@? tylko ogarnia szerszy kontekst, pisząc to domyślałem się że @KanalKulinarny: da mi plusa.

@KanalKulinarny: ja bym go olał na twoim miejscu i skupił się na promowaniu własnego kanału jeśli
@KanalKulinarny:

jestes zerem


Odważne stwierdzenie jak na kolesia, który zamiast żyć swoim życiem, żyje moim. Czy ze dwa dni temu nie nagrywałeś czasem pijany albo nie filmu, gdzie czytasz mój post z mirko XD?

Jak coś jakiś czas jak coś wrzucałem i ludzie pisali w komentarzach, że będziesz danego dnia pił na smutno to raczej sądziłem, że to żarty bo kto by się na tyle przejmował życiem innych ale teraz to