Wpis z mikrobloga

Kochani, idą święta a co za tym idzie, przypominam Wam, że w życiu można nie tylko brać - ale i dać coś od siebie.

Z powodu licznych chorób nie będę mogła być nigdy dawcą niczego. Mogę sobie tylko przeglądać wasze wpisy jak oddajecie krew i pozazdrościć ( ͡° ʖ̯ ͡°) Podjęłam decyzję, że oddam swoje włosy. No i tak minęły mi 3 lata zapuszczania.

Na zdjeciu ścięte 28 cm na fundację Rak'n'Roll.

Dla mnie nowa fryzura, dla kogoś peruka. Dobry deal.

W komentarzu poniżej przydatne linki.
#kosmetycznauliczka #chwalesie #logikarozowychpaskow #dajwlos #raknroll #fundacja #wlosing #mirabelkopomusz #mirabelkipolecajo #wlosy #wlosyboners
slepauliczka - Kochani, idą święta a co za tym idzie, przypominam Wam, że w życiu moż...

źródło: comment_1617455895LHUJO2Z7V1F45kFYc6V1Hx.jpg

Pobierz
  • 36
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@slepauliczka: też byłam mega przyzwyczajona do moich długich włosów i byk to mój znak rozpoznawczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) miałam takie same obawy jak ty, ale ta ulga, że już nie siadałam sobie na włosach była większa niż żal, że mam krótkie włosy (chociaż pod ścięciu nie były tak krótkie bo były mniej więcej do ramion). Trochę już minęło czasu, ale zdjęcie zachowałam (
White_Magpie - @slepauliczka: też byłam mega przyzwyczajona do moich długich włosów i...

źródło: comment_1617465010moX5umHHwEMgGDoUV2VRrC.jpg

Pobierz
@White_Magpie: super i wzajemnie ()

@Oo-oO: miałam na myśli krew, szpik albo narządy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Shatter: można sprzedać, ale średnio dają 1 zł za gram, więc za to co widzisz na zdjęciu dostałabym mniej niż 20 zł xD a 3 lata zapuszczania, żeby były zdrowe, to chyba słaby deal? XD

Myślę, że dopóki mało osób będzie