Wpis z mikrobloga

Kochani, idą święta a co za tym idzie, przypominam Wam, że w życiu można nie tylko brać - ale i dać coś od siebie.

Z powodu licznych chorób nie będę mogła być nigdy dawcą niczego. Mogę sobie tylko przeglądać wasze wpisy jak oddajecie krew i pozazdrościć ( ͡° ʖ̯ ͡°) Podjęłam decyzję, że oddam swoje włosy. No i tak minęły mi 3 lata zapuszczania.

Na zdjeciu ścięte 28 cm na fundację Rak'n'Roll.

Dla mnie nowa fryzura, dla kogoś peruka. Dobry deal.

W komentarzu poniżej przydatne linki.
#kosmetycznauliczka #chwalesie #logikarozowychpaskow #dajwlos #raknroll #fundacja #wlosing #mirabelkopomusz #mirabelkipolecajo #wlosy #wlosyboners
slepauliczka - Kochani, idą święta a co za tym idzie, przypominam Wam, że w życiu moż...

źródło: comment_1617455895LHUJO2Z7V1F45kFYc6V1Hx.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
Wspaniale :) Niby mały gest a tak na prawdę ogromny prezent dla kogoś. Mój Tata śp. chorował dwa razy i najlepsze co go spotkało w trakcie tej terapii to właśnie grupa wsparcia z fundacji zajmującej się pomocą osobom w trakcie leczenia nowotworowego lub po bo to też trauma. Nawet czasem gorsza. Także pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję Ci również bardzo mocno. Na prawdę zrobiłaś bardzo dużo :)
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: olejuję włosy na maskę (do maski dodaje łyżkę dowolnego oleju) trzymam minimum 30 minut, myje techniką OMO bo ten sposób najlepiej mi służy. Zainwestowalam w odżywkę emolientową i proteinową, używam w zależności od potrzeb włosów, zazwyczaj stosuje jako drugie „O”. Wbrew pozorom nie zajmuje to dużo czasu, a włosy nawet po jednym myciu wyglądają o niebo lepiej
  • Odpowiedz