Wpis z mikrobloga

Ja takze mam problem z tym polskim fintechem ZEN.
Po kilku h uzywania dostalam bana:

Dokładamy starań aby współpraca pomiędzy nami oraz naszymi klientami przebiegała w duchu ZEN. Niestety czasem pojawiają się sytuacje, w których jest to bardzo trudne. Do takich sytuacji zaliczamy przypadki, gdy musimy odwołać się do mniej przyjaznych fragmentów zasad, które sami ustanowiliśmy.
Niestety musieliśmy zablokować Twoje konto z powodu naruszenia przez Ciebie zapisów Ogólnych Warunków Użytkowania ZEN Punkt 15.6.6 (15.7.2), które możesz znaleźć pod poniższym linkiem:
https://www.zen.com/files/tc/general_user_terms.pdf_
Prosimy Cię o ponowne zweryfikowanie swojej tożsamości. Pamiętaj, aby użyć ważnego i autentycznego dokumentu.
Kliknij w link, aby rozpocząć proces: https://ivs.idenfy.com/api/v2/redirect_

Ciekawe ze przez kilka godzin dzialalo. Czyli co ich wstepna weryufikacja to jakas sciema? A jesli tak to obawiam sie o dokumnety ktore tam wyslalismy.
2 sprawa ze nikt nie napisal co w nim bylo zle - dokumencie.
No i najwazniejsze chca bym wyslalal dokumenty przez jakas dla mnie nieznana strone: idenfy.com .
No nie wiem czy stan ZEN im wyszedl na zdrowie i czy na pewno ucciwy jest ten fintech.

#zen #bezpieczenstwo #niebezpiecznik #banki #revolut #kartyplatnicze #uokik
  • 15
Stanowisko ZEN:

Nie ma możliwości weryfikacji tożsamości przez aplikację.
Uzupełnienie formularza który jest zamieszczony w poniższym mailu jest jedyna możliwością potwierdzenia swojej tożsamości.
@Karolina9900: Najlepsze ze w ogóle nim nie place w sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Służy mi tylko do robienia przelewów krajowych jak i zagranicznych + doldowywania różnymi kartami kredytowymi. Sam się dziwię ze nie zablokowali jeszcze
kładamy starań aby współpraca pomiędzy nami oraz naszymi klientami przebiegała w duchu ZEN. Niestety czasem pojawiają się sytuacje, w których jest


@Karolina9900: i jak się sprawa rozwinęła? Planuje założyć Zen, bo revolut upadł dla mnie, a muszę mieć coś na wyjazd w tym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatnio nawet klawiatur reklamował tę aplikację...
Mi weryfikują konto 6 dni. Jedyne to dostałem odpowiedź na meila że chcą więcej informacji. A jak je mam wysłać bo apka w telefonie kręci sie kółko a na meilu nie ma nic co by wskazywało.

Potrzebujemy dodatkowych informacji
Zadbaj z nami o bezpieczeństwo ZEN

Cześć!

Dziękujemy za wybranie ZEN.
Mamy nadzieję, że zainteresowały Cię nasze funkcje i Zenefity.

Jako instytucja finansowa, jesteśmy skupieni na tworzeniu bezpiecznego i niezawodnego ekosystemu finansowego. Dlatego