Wpis z mikrobloga

że to był szczyt jej kariery


@4ntymateria: za to jej c---i nigdy nie będą w szczycie gdyż są konsystencją rozlaną tak przerażająco, że nawet Krzysiek Kolumb by się nie odważył na pływanie po nich w połączonych okrętach xd
  • Odpowiedz
Jaki jest sens wywalać hajs na takie rzeczy, skoro można za free zbić ogiera na jednej z licznych stron.
Dlaczego? Bo nie rozumiem nadal motywu którym kierują się użytkownicy takiego portalu.
  • Odpowiedz
teraz próbujesz zagłuszyć poczucie niesprawiedliwości dorabiając do tego jakaś śmieszną ideologię opartą na kompleksach wobec nagiego ciała.


@Tarec: xD. Gratuluje dorabiania sobie teorii z jednego zdania xD. Gościu, sram na nią i niech pokazuje cipsko nawet za 1kk miesięcznie, co mi do tego? Chodzi mi samo porównanie, że robienie za 4$/h to brak szacunku do samego siebie. Z jednej strony tak, z drugiej strony takie życie. Możesz nie pracować w
  • Odpowiedz
@maina:

wystawialiby się na sprzedaż, gdyby kobiety chciały kupować ( ͡º ͜ʖ͡º) Na zdjęcia nagich mężczyzn nie ma takiego popytu jak na zdjęcia nagich kobiet, bo nagie męskie ciało nie podnieca kobiet tak bardzo, jak mężczyzn nagie kobiece ciało ¯(ツ)


Bo na bycie ulanym, brzydkim, zakolakiem, nieproporcjonalnym czy zaniedbanym nie ma wzięcia. A wujaszek Billy albo Brad Pitt? Był popyt z obu stron,
  • Odpowiedz
@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi Nie zesraj się zanadto. Porównywanie pewnych życiowych zasad do regulaminu na onlyfans? Już pomińmy temat wpływu na psychikę i późniejsze szczęście kobiet bawiących się w tego typu zarobek. No i pomińmy fakt, że to prostackie zarabianie na swojej cielesności. Wytłumacz mi proszę co jest za to złego w godnym życiu za pewną kwotę?
  • Odpowiedz
@SoLUffka: raperka xD
to, że umi parę zdań złożyć do kupy i poprzeklinać na psiarnię nie czyni z niej raperki. No i to świecenie cyckami, wspaniała antydefinicja rapu.
No chyba, że współcześna definicja brzmi "za hajs frajera baluj".
  • Odpowiedz